Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek arról hogy...

Mi a véleményetek arról hogy karácsony Gergely LMBTQP propagandával zaklatja a keresztényeket?

Figyelt kérdés

De honnan telik a csődbe ment fővárosnak milliós LMBTQP propaganda poszterekre,amivel a normális embereket lehet hergelni?



[link]



2021. szept. 9. 18:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
93%
Ez a poszter azzal az egy mondattal, hogy kerül milliókba? És mi a propaganda a keresztény egyház földi helytartojanak egy mondatában?
2021. szept. 9. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
92%

Wait..

Egy egyházfőtől idézett mondat, az már propoganda?

2021. szept. 9. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
92%
Ha nem lennél ostoba, akkor értenéd a mondat lényeget, amit egyébként Ferenc pápa mondott. Ott a lényeg, miszerint ki vagyok én, hogy ítélkezzek. Ez világos és teljesen érthető üzenet. És egyébként ez miért LMBTQP? Ezentúl minden az lesz, ami az elfogadásról szól? Tudod, ezzel az ország magát fullasztja meg, de nekem teljesen mindegy, mert régóta külföldről nézem mindezt, és innen látszik igazán, hogy Magyarország mennyire egy sötét lyuk.
2021. szept. 9. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Bolsevista pápa a ti istenének hazaárulók.
2021. szept. 9. 19:23
 5/14 anonim ***** válasza:
95%

#4

Na, fuss neki mégegyszer, mert érthetetlen.

2021. szept. 9. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
93%
Tehát azt mondod a te véleményed mérvadóbb, mint a pápáé és így a pápaválasztó püspököké.
2021. szept. 9. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
8%
Karácsony és a pápa alkalmatlan.
2021. szept. 9. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
82%
Itt a pápát köszönti a saját idézetével, keresztényeket sehol nem említ. Amúgy is, pápa nem a kereszténység, hanem csak a katolikus egyház vezetője.
2021. szept. 9. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
83%

#7


Mire gondolsz, pubi? Főzésre, vagy mire? Ideböfögsz egy igencsak befejezetlen mondatot.

2021. szept. 9. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
78%

#9


Ezt a befejezetlen mondatot a Fideszes médiától tanultam. Ha nekik jó, ide is jó lesz.

2021. szept. 9. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!