Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha megpróbáljuk komolyan...

Ha megpróbáljuk komolyan venni a -Stop Karácsony és Gyurcsány- petícióját a Fidesznek akkor mi a megfejtés?

Figyelt kérdés
Feltételezem nem csak simán megbomlott valakinek az elméje a Fidesznél hanem ennek van valami igazi haszna, célja ami majd valahogyan konkrétumok szintjén meg fog mutatkozni. De mi lesz az?
2021. szept. 10. 14:17
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A Kubatov-lista frissítése.
2021. szept. 10. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Mivel Karácsonyt látják befutónak, ezért őt össze kell mosni Gyurcsánnyal. Az egész Fidesz kampány arra épül, hogy: "senki nem szeret minket, de Gyurcsány jobb volt?". Ha Dobrev nyerne, akkor vele könnyű dolguk van, őt nem nehéz összemosni a férjével, de Karácsonynál több idő kell, mire pavlovi reflexek kialakulnak a szavazókban és rögtön Gyurcsányra asszociáljanak.

Ezért volt a 99% Gyurcsányozás, ezért van a stop K&GY kampány, és ezért fogják kitalálni pár hónap múlva, hogy Karácsony Gyurcsány eltitkolt gyereke.

2021. szept. 10. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
87%
Az, hogy nem más, mint egy szánalmas vergődés, nagyon pancser kampányfogás. Gyurcsány nem értett a kormányzáshoz, az államcsőd szélére juttatta az országot, szegénységbe taszított embereket, és akkor még ott voltak a 2006-os zavargások is. Ha ez mind annyira zavarta volna a Fideszt, akkor 2/3 mellett, 11 év alatt a politika közelébő is eltűntettél volna Gyurcsányt, ehelyett most kampányolnak vele.
2021. szept. 10. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem vergődés, ez egy tudatosan felépített dolog, ami eddig is remekül működött és most is működni fog. Ahogy előttem is írták, ha valamit elégszer ismételsz akkor előbb-utóbb akaratlanul is elhiszik az emberek. A reklámok ugyan így működnek, azért van minden tele reklámmal, azért adják le ugyan azt 100-szor hogy beleégjen az agyadba. Itt ugyan ez megy, Gyurcsány egy hatalmas ütőkártya és jól kitolt a fidesszel azzal, hogy el sem indul a választásokon. Így a fidesznek most valahogy minden esélyes jelöltet alaposan össze kell mosni vele, hogy mire a választásokhoz érünk, mindenkinek világos legyen, egyik jelölt sem független Gyurcsánytól, Gyurcsány meg rossz volt.

Ez az aláírásgyűjtés is erre jó, kint vannak az utcán, az emberek látják, tolják a reklámokban, pont ma láttam az M1 műsorán is és biztos vagyok benne hogy még tucatnyi más helyen is beszámolnak róla.

Akkor fognak pofára esni, ha olyan jelölt nyeri az előválasztást, akivel eddig kevesebbet foglalkoztak. Pl. Márki Zay kifejezetten azzal kampányolt, hogy ő nem függ Gyurcsánytól. Bár nem féltem a fideszt, biztos erre is van már valami tervük.

2021. szept. 10. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
16:22: Jakab szerintem esélyes, ő vidéken nagyon erős.
2021. szept. 10. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!