Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Van az országban olyan politik...

Van az országban olyan politikus aki nem úgy néz ki mint egy kövér disznó ? Akinek a feleségét irigyelhetném, mert egy jó kiállású, fess, sportos és okos férje van ?

Figyelt kérdés
2021. szept. 11. 11:36
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
28%
Orbán Viktor
2021. szept. 11. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
A tobbseg amugy nem elhizott. Most h ki jo kepu ki nem azt dontsd el te.
2021. szept. 11. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
82%
Ez nemtudom miért is tényező, nézegetni akarod a politikusokat, vagy azt akarod, hogy tegyenek is érted? Attól megnyugodna a lelked, ha maga Adonisz lopná ki alólad a vagyonod? Nem értem tényleg..
2021. szept. 11. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Én csak az óriás plakátokról rám bámuló férfiakat néznem és nem vagyok meggyőzve arról, hogy nekem kellene sportolni, bár én ezt teszem ! És igen, legyen az országnak egy fess sportos politikusa aki irányt mutat, azt hiszem elég sok az elhízott !
2021. szept. 11. 11:54
 5/16 anonim ***** válasza:
60%
Karácsony Gergely
2021. szept. 11. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Egy kicsit jobbra gondoltam ! Mondjuk aki szimpi is , persze ez ízlés kérdése, de Obama , Ő odatette magát és itt nem a bőrszínt nézem !
2021. szept. 11. 11:57
 7/16 anonim ***** válasza:
49%

#3


Nem lényegtelen,érdekes felvetés,amit a kérdező feltett.

A politikusokat nagyon sokszor megítélik mindenféle tényező mentén.

Pl milyen végzettsége van,családos ember-e,hogyan öltözködik,stb...


Na már most a kinézete is sugall valamit.

Aki pl elhízott,igénytelen,abból azt szűrik le az emberek,hogy neki pl az egészsége,jó megjelenése annyira nem fontos.


Akik hiúak,vagy egészségcentrikusak,ők mondjuk nem fognak azonosulni egy ilyen emberrel,nem fognak mondjuk rá szavazni,esetleg pont ezért,mert az ő esetükben ez központi szerepet játszik az életükben.


A magyarok az egyik legelhízottabbak Európában,ha jól tudom,nálunk nagyon sok a túlsúlyos ember,és bizony a politikusok egyfajta példaképek is.

Nem mindegy ők mit sugároznak.

2021. szept. 11. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Karácsony nem elhízott, és elég fess. Kosaras alkat. A jobboldaliak elhízottak, nem szeretnek dolgozni a kékvérűek, a melósokon élősködnek a zsíros kucuk.
2021. szept. 11. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
75%

#7


Értem amit mondasz, de én azt gondolom, hogy ezen az ősi ösztönön, miszerint a szépet favorizáljuk már túl kéne lépni, főleg, ha politikáról van szó. Ez maradjon meg marketing berkeken belül. Ha egy politikus jót tesz-vagy csak akar-tenni a népnek, szerintem teljesen mindegynek kéne lennie, hogy van rajta 30 kiló felesleg, pláne, hogy középkorban az emberek amúgy is hajlamosak felszedni jó pár kilót.


Az egészségcentrikusnak meg pont nem kéne kivetítenie másra a saját nézeteit, mert úgyse fog “magának való” politikust találni. Párt igen, de a politikusnak máshol vannak a prioritásai.


Szerintem külön kéne választani az alkalmasságot, és a szépséget.

2021. szept. 11. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Itt nem a szépségről van szó , mert nem Brad Pittet hoztam fel példának ! De ha reggel elindulok dolgozni és a plakátokat kell néznem mert kell, mert mindenhol ott vannak / Bécsben nincsenek óriásplakátok a városban/ /merkely / akkor szívesebben néznék olyan férfit aki erőt és energiát ad, nem pedig olyat aki szét van csúszva !
2021. szept. 11. 12:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!