Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ellenzékiek, ezt hogyan...

Ellenzékiek, ezt hogyan magyarázzátok meg?

Figyelt kérdés
[link]
2021. szept. 12. 11:34
1 2
 1/19 Rothadó Narancs ***** válasza:
61%
Létfontosságú nyomozás volt...
2021. szept. 12. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
19%

Má megint bántanak minket, az Oktatási Hivatal a Fideszé és az hazudik.


Kb így...😅

2021. szept. 12. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Ha igaz, ami kiderült, akkor most jogos a kormánypárt kritikája.
2021. szept. 12. 11:40
 4/19 anonim ***** válasza:
14%

#3


De az ellenzéket nem érdekli.


Ők megmondták: M8ndegy csak nem a Fidesz.

2021. szept. 12. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
90%

Várjunk még pár hónapot és lehet jön megint az, hogy helyreigazitási pert nyert az ellenzék és megint kamuzik a fidesz média ahogy szokott.

Eskü én ellenzéki vagyok, de sokat lógtam az origo híreken régebben. Meg szinte csak fidesz médiát olvastam, mert több mindenről cikkeztek, tájékozottabb voltam. Most már amiatt nem olvasom, mert rengeteg a kamu hír, amitől kiderül, hogy nem úgy volt, vagy nem is volt ilyen. Engem a tudás motivál olvasásnál, de hiába tudok helytelen tényeket, azzal nem vagyok kisegítve.

2021. szept. 12. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

#5


Karácsony Gergelynek azonnal reagálni kellene. Miért nem mutatja be a papírjait?


Én még tanulok, de ha azzal vádolnának meg, hogy nem végeztem el XY-t, akkor egyszerűen bemutatom a hivatalos papírjaimat, és a téma lezárva.


De igaz, várjunk, hátha lesz reakció.

2021. szept. 12. 11:44
 7/19 A kérdező kommentje:
Vagyis inkább okmányokról van szó.
2021. szept. 12. 11:45
 8/19 anonim ***** válasza:
87%
Már nem azért de először az oktatási hivatalnak kéne nyilatkozni, ugyanis az ő honlapjukon semmi információ ilyen vizsgálatról, amiről amagyar nemzet állítólag tud.
2021. szept. 12. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Ezen mit kéne megmagyarázni?Vonják felelősségre a felelőst és kész.Mégcsak politikai hátteret sem érzek a hír mögött,írhattad volna a kérdést más rovatba is.
2021. szept. 12. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Mit kell ezen megmagyarázni? Rácz Zsófia hogyan lett helyettes államtitkár diploma nélkül?


Ezer példa van erre nap mint nap, ellenzéki és kormány oldalon is.

2021. szept. 12. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!