Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Megvolt az ellenzéki miniszter...

Megvolt az ellenzéki miniszterelnök-jelölti vita. Szinte semmi szó nem esett a melegtörvényről. Ezek szerint mégsem olyan fontos téma ez a baloldalnak?

Figyelt kérdés
Egyedül Fegyőr nevezte meg sarkalatos pontként az eltörlését, utána egy szó nem esett az egészről egyik jelölt részéről sem.

2021. szept. 12. 22:55
 1/8 anonim ***** válasza:
83%

Jakab is említette, ismert a többi jelölt véleménye is ezzel kapcsoaltban. Felesleges többet beszélni róla, csak ugyan azt tudják elmondani.

Jakab azt mondta átalakítaná, mert ő sem helyesli a homoszexualitás népszerűsítését, de szerinte eddig sem történt ilyen, így pedig felesleges róla törvényt hozni. Azt szeretné, ha olyan témákban foglalnának állást, amik valóban érintik az embereket. Ebből én azt szűrtem le hogy bár ő megtartaná, engedni fog a többi pártnak és ezt a részt kiveszik majd a törvényből. A többi jelölt egyértelműen ellene van és eltörölnék.

2021. szept. 12. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
77%
Nem. Ez a Fidesznek fontos hogy legyenek bűnbakok és ellenségek
2021. szept. 12. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
65%

ez a téma csak a fidesznek fontos, mert ezzel gondolták megszólítani a billegő szélsőséges szavazókat.

a gyűlölettel.

ezen kívül más célja nem volt vele.

2021. szept. 12. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Rájöttek hogy bukta lenne ha ez a téma lenne fókuszban, mert az emberek többsége legalább annyira homofób mint amennyire piréz-ellenes. A politikus olyan mint a hadvezér - olyan terepen akar inkább harcolni ahol ő van előnyben és nem az ellenfél.
2021. szept. 12. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nekem is ez a sejtésem egyébként. Csak a hombárok túl hülyék hogy ezt lássák.
2021. szept. 12. 23:53
 6/8 anonim ***** válasza:
19%
Igen, én is észrevettem, hogy kerülik a menekült és meleg témát. Szépen meg volt "koreografálva" ez a "vita" kérem. Nincs új a nap alatt...
2021. szept. 13. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
46%
A Fidesz tolja folyamatosan ezt a témát, az átlagszavazót nem igazán izgatja.
2021. szept. 13. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Engem melegként sem izgat a téma, már csak azért sem, mert nem látok reális és hiteles alternatívát az ellenzki tömbben...
2021. szept. 28. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!