Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért mondják, hogy Márki-Zay...

Miért mondják, hogy Márki-Zay Péter esélytelen az előválasztáson, mikor ő a legértelmesebb az összes közül? Miért esélytelenebb mint pl. Dobrev?

Figyelt kérdés
2021. szept. 12. 23:23
 1/9 anonim ***** válasza:
18%
Honnan tudod, hogy ő nem döntötték már el az egész szavazást ellenzéki berkeken belül?
2021. szept. 12. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert keveset van a médiában. De szerintem is a legnormálisabb.
2021. szept. 12. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
98%

1es csak szolok h te is jelentkezhetsz szavazat szamlalonak.


Amugy nem eselytelen de meglepetes lenne ha bejutna masodik forduloba.


Alapvetoen azert mondjak annak mert nincs partja es magyarorszagon az a tudat van a fejekben h a partpolitizalas az emberek koreben mindent felul ir, de szerintem ez 21ben mar nem igaz, csomo kiabrandultat o tud legjobban aktivazlni, engem is, de Hodmezovarsarhelyen is ugy nyert h megduplazta az osszellenzeki szavazatokat.

2021. szept. 12. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez érdekes kérdés, pedig szerintem is pont ő az, aki jó választás lehetne a többiekhez képest.
2021. szept. 12. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyáltalán nem esélytelen, az utóbbi időben a különböző felmerések alapján is simán kijöhet nyertesen. A legőszintébb és legfelkészültebb jelölt, örülnék ha őt választanák meg.
2021. szept. 12. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Amilyen szorgalmasan halad előre, szerintem benn lesz a második fordulóban. De figyelj, Dobrevék tudatos értelmiségi szavazói mind egy szálig ott lesznek az előválasztáson. Viszont az a keresztény szellemiség és tábor, amit és akit a Márki képviselni szeretne, illetve ahonnan embereket halászhatna magának, java részben meg van rekedve a Fidesz oldalán. Azok a bizonytalan, és minden fenntartással kezelő tömegek, akiket meg legfeljebb a Márkival lehetne az Orbán ellen elvinni szavazni, vagy egyáltalán elvinni szavazni, nem olyan tudatosak, hogy egy előválasztáson is részt vegyenek. Szóval nem könnyű a kiindulási helyzet hátország nélkül, de azért sok sikert neki... Akármilyen eredményt is ér el, neki azért tízszeresen meg kellett dolgozni.
2021. szept. 13. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
8%
Mert Márki-Zay jobboldali, neoliberális, pont mint a Fidesz.
2021. szept. 13. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
77%
Biztos nem neoliberalis de kapitalista, a fideszhez meg nem hasonlitanam mert se nem korrupt se nem tolvaj.
2021. szept. 13. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Dobrevnek jobb a PR-ja, jobb a kampánya. Demagógabb. Az emberek nagy többségben pedig sötétek, megvezethetők, és nem szeretnek gondolkodni, mert az nehéz. Csupán ennyi az oka...
2021. okt. 10. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!