Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A tegnap esti előválasztási...

A tegnap esti előválasztási vitaműsor kapcsán változott a véleményed azzal kapcsolatban hogy kire fogsz szavazni?

Figyelt kérdés

2021. szept. 13. 08:28
A kérdező szavazást indított:
Nem változott a véleményem, marad az eredeti jelöltem.
Igen, másra szavazom mint eddig akartam.
Eddig nem tudtam kire fogok szavazni, most eldőlni látszik.
Továbbra sem tudom kire fogok szavazni.
33 szavazat
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
66%
Igen, eddig szavazni akartam az egyik jelöltre, de a tegnapi nap után nem megyek el. Egyik sem érdemli meg a szavazatom.
2021. szept. 13. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
62%
A véleményem nem változott: senkire sem szavazok. Se az ellenzékre, se a kormányra nem.
2021. szept. 13. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
69%
Adtam egy utolsó esélyt az ellenzéknek és meggyőztek, hogy nem szabad rájuk szavazni.
2021. szept. 13. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
64%
A vita előtt Márki-Zayt terveztem szavazattal támogatni, a vita után pedig eldöntöttem, hogy a lehető legtávolabb maradok ettől az előválasztási bohóckodástól. Szánalmas "vita" volt.
2021. szept. 13. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 hypno ***** válasza:
36%

Köszönjük orbánista fórumtársainknak, hogy ismét hitet tettek a tolvajok és kiskirályok mellett.


Ezzel nagyjából fel is nőttetek a talibán mellett tüntető nőkhöz, akik boldogok, hogy ismét hivatalosan is másodrendű állampolgárai Afganisztánnak.

2021. szept. 13. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
80%

#5!


Nekem ebből a válaszodból az jött le, hogy meg sem próbálod védeni a védhetetlent.


Volt bármi olyan, ami számodra meggyőző volt, hogy valamilyenik jelölt alkalmas(abb) lenne miniszterelnöknek?

2021. szept. 13. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
26%
Ha bármelyik jelölt megszünteti Magyarország kiárúsítását az oroszoknak Paks II. és a kínaiaknak Fudan egyetem és autópálya akkor már megmentettük Hazánkat az Orbán-kormány nemzetellenes tevékenységétől.
2021. szept. 13. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
58%

6-os: megfordítom.

Mi volt az, ami miatt a kedves hozzászólók eddig az ellenzékre akartak szavazni, de most inkább nem mennek el?

Minek kellett volna elhagzania, hogy ne így döntsenek?



Egyébként tök életszerűtlen, hogy valaki eddig ellenzéki beállítottságú volt és egyetlen tv-vita után utálja az egész ellenzéket. Miközben lesz még 2 vita és mellesleg senki nem mondott olyat, ami nagyon elütne attól, amit eddig képviselt.

Sokkal életszerűbb, hogy a fidesz közösségimédia-csapatában úgy gondolják, az ellenzéktől elforduló eddigi hezitálók bemutatása a leghasznosabb nekik.

2021. szept. 13. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
36%

Nem igazán. Még mindig nem teljesen egyértelmű, de még mindig ugyanaz felé hajlok.


Azt tudom, hogy ki szerepelt rosszul.

Jakab, elég szerencsétlen beleállni Hadházy-ba, mikor az egyik legaktívabb képviselő.

MZP, mivel kiállt a neo-libsi gazd.pol. mellett, ami pl. Amerikának is annyira bejött, hogy növelte a hiányt.


#6

Én válaszolok neked erre szívesen.

Azt még mindig egyértelmű, hogy a fidesznél alkalmasabbak. Csak a vita alapján bármelyik lehetne, mivel az látszik, hogy többnyire már működő dolgot szeretne mindenki csinálni, csak mindenki kicsit más irányba.


Amúgy vitaként okés volt. Én azt vártam, hogy megállás nélkül egymásra bólogatnak, de nem ez volt és tényleg odaszóltak a másiknak. Ez pozitívum, így tényleg vita volt.

2021. szept. 13. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:
62%

Szerintem kb jó arányban volt az egyetértés és a konforntáció.

Odaszúrogattak egymásnak, jelezték a különbségeket, de nem mentek durván szembe egymással szerintem 2 ok miatt:

bárki is nyer, együtt kell majd kormányzniuk, ha nyernek áprilisban

másrészt mindenki tudja, hogy egy széles réteg számára az "összefogás" a hívószó, tehát szimpátiavesztés lenne durván konfrontálódni egymással.

2021. szept. 13. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!