Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Most akkor homofób a magyar...

Most akkor homofób a magyar társadalom avagy sem?

Figyelt kérdés

LMBT oldalról hallani kétféle állítást.

Egyik, hogy a társadalom homofób, kell az érzékenyítés, a melegek nem mernek kimenni az utcára.

A másik, hogy a magyarok nagy része már toleráns. Ez főleg akkor jön elő, ha a melegházasságot, örökbefogadást kell meghivatkozni, és jól jön a társadalom vélt vagy valós támogatása.

Akkor mi most az igazság?



2021. szept. 13. 09:52
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
10. Ezzel is teljesen egyetértek. Az LMBT különben elsőzeretettel sorol kivétel nélkül minden homoszexuálist a soraiba az ő megkérdezésük nélkül. Pedig hát nem minden melegnek tetszik a kutyajelmezes perverz a Pride-okon meg a 4 éves gyerekek nemváltoztatásának törvénybe iktatása sztülői beleegyezés nélkül (Skócia).
2021. szept. 13. 23:01
 12/17 anonim válasza:
70%

3,

Nem mindegy, hogy fogalmazol kritikát/véleményt mert ha azt mondod, m@cskos b@zik azon meg sértődnek mert az nem kritika/vélemény de ha elmondod kultúráltan az megértik és nem sértődnek meg.

2021. szept. 15. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Úgy gondolom azt, hogy valaki a saját neméhez vonzódik el kell fogadni. Nem

Lehet mit tenni. Nem lehet meggyógyítani, nem lehet kinevelni. És ezek az emberek nem betegek.

Az viszont már más kérdés hogy az LMBTQ propaganda egy agyrém. Ha már egy kicsit sem értesz egyet rasszista vagy. Pont ez a mozgalom az ami tovább mélyíti a szakadékot az elfogadás és a másság között. És azért mert valaki ellenzéki szavazó nem egyenlő azzal hogy el is fogadja őket.

Számtalan ellenzéki embert ismerek akik homofóbok. Ki enyhébben, ki durvábban. Én egyébként jobboldali, keresztény gondolkodású egyén vagyok és az ellenzék számomra nem elfogadható opció mégis elfogadónak tartom magam.

2021. szept. 16. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

13: el kell fogadni, egyetértek.

De amikor kijelented, hogy nem betegek, akkor ott már a saját ideológiádat akarod áttolni másokra. Attól, hogy elfogadom az állapotát és nem akarok ártani neki, nekem még jogomban áll ezt betegségnek tartani, ahogyan az is.

Nektek LMBTQ embereknek az a bajotok, hogy nem elfogadást akartok, hanem a véleményszasbadságot betiltani.

2021. szept. 16. 11:47
 15/17 A kérdező kommentje:
Egyébként a rák sem gyógyítható, mégsem mondjuk, hogy az normális és az illető nem beteg, ugye?
2021. szept. 16. 11:48
 16/17 anonim ***** válasza:
Persze de az LMBTQ propagandának az nem elég, hogy valaki elfogadja vagy legalább megtűri. Sokkal többet akarnak. Azt továbbra is tartom hogy nem betegség szerintem. Persze ez az én véleményem.
2021. szept. 16. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

persze hogy az, de ebben nincs semmi meglepő, minél elmaradottabb egy ország, annál nagyobb a homofóbia.


a magyaroknak a fölényeskedés nagyon megy (lásd: 7es, lol), de őszintén szólva az átlag magyarnál butább emberrel nem nagyon találkoztam még külföldön.

A fidesz is pont azért tudja 11 éve szétlopni az országot, mert magyarok többsége egyszerű proli, lásd, kérdező, aki rákhoz hasonlítja a homoszexualitást, na ennyire sötét emberektől szerintem nem is lehet elvárni h elfogadjanak bárkit is.

2021. szept. 26. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!