Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mennyire reprezentatív egy...

Mennyire reprezentatív egy ilyen internetes szavazás az előválasztásra nézve?

Figyelt kérdés

Több mint hatezren/ hat ezren szavaztak, az index olvasói. A hatezres minta már elég nagy.

Az idősek kevésbé használják a netet és az ő körükben Dobrev például népszerű.



2021. szept. 13. 13:28
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Már nem tudom, miért küldtem el kétszer a linket.


Abban igazad lehet, hogy a Momentumosokat valószínüleg mozgósították erre.

2021. szept. 14. 08:50
 12/17 anonim ***** válasza:
65%
Mindegy melyikük nyer az nekünk úgyis szar lesz:D talán még MZP-ben lehet bízni, de a többi kuka.
2021. szept. 14. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Én is FeGyőrre szavaztam az Indexen, mert meg akartam nézni az állást és gondoltam, hogy a legesélytelebbet jelölöm meg, azzal nem befolyásolom a dobogós helyezéseket.
2021. szept. 14. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

Nem tudom önmagában mennyit befolyásol a miniszterelnök személye, ha nincsenek igazán pártok mögötte.

MZP, ha miniszterelnök is lenne, akkor is nehéz lenne átvinni az akaratát a pártokon.

2021. szept. 14. 12:28
 15/17 anonim ***** válasza:
57%

#14!


Éppen ezért komolytalan Karácsony jelöltsége is.

2021. szept. 14. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
61%
#15 Így érvelnek azok, akik természetesnek tartják az autokráciát, és nincsenek tisztában a miniszterelnök eredeti jog- és feladatkörével.
2021. szept. 14. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
57%
#16 Így érvelnek azok, akik nincsenek tisztában azzal, hogy ez nem a miniszterelnök eredeti jog- és feladatköréről szól.
2021. szept. 14. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!