Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek Karácsony...

Mi a véleményetek Karácsony Gergely megmozdulásáról?

Figyelt kérdés

Tudom hogy "régi" cikk, de én ezzel most szembesültem csak, hát nem tudom erre mit lehetne mondani :D.

Link: [link]



2021. szept. 13. 20:31
A kérdező szavazást indított:
Ennyi esze van.
Ennyi esze sincs.
12 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
59%
Pfff... Bazz. Ez tényleg égő, no komment...
2021. szept. 13. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
59%

Ő márcsak jobban tudja, mint az akitől rendelik...😅


#Szakértőifőváros

2021. szept. 13. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
75%
Amit egy KESMA-s megyei lap ír, azt mindig kétkedve fogadom.
2021. szept. 13. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
#3 Máshol is megtalálod nem kacsa:D mond hogy meglepődtél
2021. szept. 13. 21:24
 5/10 molnarmarcell21 ***** válasza:
72%

A cikkben benne van, hogy a BKK szerint lehetséges a klimatizálás, másrészt kapnak először tesztpéldányt, szóval nincs veszve semmi.


Azért felhívnám a figyelmet arra a finom részletre, hogy egy Fejér megyei lap aggódik Budapestért :D

2021. szept. 13. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
45%

Borzalmas egy főpolgármester, és tényleg teljesen független véleményként tudom mondani, hogy alkalmatlan a pali erre a posztra. Sajnos ő az a tipikus "nyalis balf*sz" aki egyből beköp a főnöknek, ha valamit nem úgy csináltál ahogy kellett volna. Mellesleg meggondolatlan, és önös érdekből, vagy "csak azért is" gondolkodással irányítja a fővárost, hát mondjuk irányításnak durva nevezni de naXD

Tarlós se volt kutya, de ez maga a pancserség megtestülése.

Az már csak másik dolog, hogy a nagy igérgetéseiből egy bűzölgő kupac sz*r lett, de valóság csöppet sem. Majd ő megreformálja Budapestet aha :D áhh nem is idegesítem magam, de az biztos ha ő lenne a miniszterelnök valami 0,1% szerencse folytán szerintem én lennék a legelső repülőjegy vásárló, és mennék is innen a f*szba, vagy minimum a fővárosból költöznék, de az a minimum.

2021. szept. 14. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
60%

Hogy kinek nincs esze? Egyfelől a FEOL-nak, akik csak másolni bírják a cikkeket, azt is csak lassan.


Orbánnak és Tarlósnak, akik ugyanannyiért újították fel klíma nélkül az elavult metrókat, mint amennyiért klímásat, önvezetőt, modernet és vadi újat vehettek volna. Biztos ez volt Magyarország érdeke... ja nem.


A frankfurti villamosokról tudni, hogy a mai technológiával már kompaktabb klímák vannak, és eleve a honosítás során belekalkulálják a klímának a költségét is.


Tehát a kérdésedre válaszolva: igen, ennyi esze van Karácsonynak, jóval több mint Orbánnak és Tarlósnak együttvéve!

2021. szept. 14. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

#7 Aha egy dolgot hiányoltam a mondandódból a végén az "Addig éltek míg meg nem haltak"-ot, vagy *És becsukódott a mesekönyv szép álmokat gyerekek"-et.

Szerintem nem egy cikket olvastunk, és nem néztél utána jobban :D a metrókat lehet hogy nem klímásan vetténk, de Karigeri komád azt mondta majd ő megoldja, hát megoldotta. (nem történt semmi). A gyerekeknek meg fiataloknak ingyenes bérlettel is majdnem jól felverte magának a kúpot :D sőt fel is verte keményen mondjuk. Lehet nem jársz emberek közé a fővárosban kérdezgesd már meg, hogy kit szeretett jobban az átlagember:D ezt a szerencsétlent, vagy Tarlóst? Aki ő mondja, akkor is max azért mert "ellenzéki" beállítottságú, de semmi más miatt.

2021. szept. 14. 10:48
 9/10 anonim ***** válasza:
69%

#8 Valóban Karácsony azt mondta, hogy majd helyrehozza Tarlós és Orbán bűnét, mert nem büntetheti az utazókat az ő hűtlen kezelésük, hozzá nem értésük, korrupciójuk, bizonyos értelemben véve hazaárulásuk miatt.


Más kérdés, hogy amikor ezt megígérte, akkor még Orbán nem árulta el a budapestieket még azzal, hogy egy halom forrást megvont a fővárostól, és akkor még nem volt a COVID, ami ugyancsak fontosabb feladatokat hozott, amit ugyancsak az Orbán-kormánynak kellett volna elvégeznie, finanszíroznia, de így alakult.


Ennek ellenére Karácsony állja a szavát, a dolog folyamatban van. Beszerezték a ruszkik hozzájárulását, hogy a klíma beszerelés ne járjon garanciavesztéssel, sikerült kétféle prototípust készíteni, és most már kiírták a közbeszerzést is.

2021. szept. 14. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
52%

Ja FEOL, ugyanaz mint a BOON, Fidesz seggéből kilógó pártlap.

Gondolom a Tarlós idején az új árnak háromszorosáért rendelt használt ruszki metrók, vagy a 10 éve is gány állapotban lévő, összehányt, leszakadó kipufogójú rozsdaboglya Ikarusok kizuhanó ablaktábláikkal, sokkal színvonalasabbak voltak...

2021. szept. 17. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!