Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kedves kormánypártiak, egy...

Molnarmarcell21 kérdése:

Kedves kormánypártiak, egy esetleges kormányváltás esetén mit fogtok tenni?

Figyelt kérdés

Először is kérem mellőzzük a nagyon szellemes "nem lesz kormányváltás" típusú válaszokat.


Tehát nyer az Összefogás és a legrosszabb forgatókönyveitek valósulnak meg: nemzetellenes kampányok, több ezer menedékkérő, gazdasági összeomlás, magasabb bűnözés ... stb.


2021. szept. 14. 10:11
A kérdező szavazást indított:
Kibírom valahogy 2026-ig
Elhagyom az országot
Polgári engedetlenségbe kezdek
Harcolni fogok
19 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
41%
Ez attól is függ, mennyire próbálják lábbal taposni az alkotmányt. Ez nálam egy vörös vonal. Akkor nagyon aktív leszek... Ha csak hozzák a szokásos formájukat, de az alkotmányt nem sértik, akkor kivárom 2026-ot (ha addig kitart a moslék, amit kétlek amúgy.)
2021. szept. 14. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
57%
Elmegyek a választás napján.
2021. szept. 14. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
19%
Polgári engedetlenség. Ha valaki rossz azt szembe kell köpni és nem futni előle.
2021. szept. 14. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
44%
Ha esetleg nyernek, ami nagyon remélem, hogy nem történik meg, és jönnek azok a szürreális, bolsevik elképzelések, hogy ők majd feles többséggel Alaptörvényt módosítanak és társai, az természetesen polgárháborút jelent, és ők sem gondolhatják komolyan, hogy ezt a többmilliós Fidesz-bázis csendben fogja tűrni. Éppen ezért ez szerintem csak kampány, ha véletlenül győznek, Gerihez hasonlóan elbénáznak a következő választásokig és szépen leváltjuk őket. Viszont tényleg jó lenne ezt a kört kihagyni, nagyon nem hiányzik.
2021. szept. 14. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
30%
Először is az ellenzéki pártoknak együtt kell maradniuk! Másodszor, meg kell nyerniük a választást! Aztán lehet majd ezen a kérdésen gondolkodni.
2021. szept. 14. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ. Ha nem lesz rossz akkor semmit.
2021. szept. 14. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
76%

Ez milyen kérdés már? Szabályos választás után két lehetősége van az embernek: benyeli a neki nem tetsző eredményt vagy lelép az országból.

Egyáltalán mit jelent az nálad, hogy polgári engedetlenség és harc?

2021. szept. 14. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
47%

Ugyanazt amit 2002-ben tettem - fizetem a megemelt adókat, az egyre növekvő rezsit és elszenveden az összes kárát az ostoba döntéseteknek.

veled szemben annyi a különbség, hogy téged ez meg fog lepni, mert elhiszed nekik hogy majd nem ezt fogják csinálni, én meg tudom hogy ugyanazt teszik majd amit 1994, 2002, 2006 után is tettek.

Fizetni te éppen úgy fogsz miatta, mint én, viszont mindketten a te hülyeséged, rossz döntésed miatt.

2021. szept. 14. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
44%
#8. Nagy igazság.
2021. szept. 14. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
46%

8

Én meg szenvedek mióta a fidesz van hatalmon, mert önkretett mindent.

2021. szept. 14. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!