Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Aki régen Jobbikos volt, az...

Aki régen Jobbikos volt, az most már a Mi hazánkra szavaz, vagy van még olyan ember aki kitart a Jobbik mellett?

Figyelt kérdés
2021. szept. 14. 13:58
 1/10 anonim ***** válasza:
95%
Ismerek több olyat, aki kitartott a Jobbik mellett.
2021. szept. 14. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
89%
Aki szívből volt Jobbikos, az vagy Mi hazánkos, vagy Fideszes, de ezt a Jobbikot elhagyta.
2021. szept. 14. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Én régen NSDAP-s voltam, de most már nem vagyok jobboldali, de balos és libernyákocska sem vagyok. Szóval nem szavazok jobbikra, meg mi hazánkra. Én inkább igazságkereső vagyok és tudni akarok minden igazságot, ezért foglalkozok a háttérhatalom tanulmányozásával is többek között, plusz érdekemben áll lerántani a leplet a hazugságokról, amiket a legtöbb ember bekajál reggelire.
2021. szept. 14. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
90%
A fideszre szavazok át.
2021. szept. 14. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
23%
Én 2014 óta Jobbikos szavazó vagyok. Most 22-ben az összefogásra fogok szavazni.
2021. szept. 14. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
5ös és hogy fér össze neked a régi Jobbik a mostanival? Nem zavar, hogy teljesen megváltoztak?
2021. szept. 14. 14:21
 7/10 anonim ***** válasza:
81%
Én ilyen vagyok. Ahogy a jobbikosok többsége, én sem tartoztam sosem a radikális keménymaghoz, így a Mi Hazánkra sose szavaznék. De megmondom őszintén a mostani Jobbik már nem tetszik annyira, főleg Tóth Csaba támogatása miatt. Előválasztáson is MZP-t támogatom, nem Jakab Pétert.
2021. szept. 14. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
74%

A Jobbik balról előzi Gyurcsányt, a Mi Hazánk meg esélytelen, hogy bejusson a parlamentbe, így kidobott szavazat lenne.

Én a Fideszre szavazok.

2021. szept. 14. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Na akkor már nemcsak kidobott, hanem szembeköpött is lesz.

Hát aki szívből volt, az valóban azt tette, amit #2 mond. Aki megmegértette a folyamatot, az maradt. Ahogy elnézem, elég sok. Akik elmentek, már ezzel javítottak a helyzetén.

2021. szept. 14. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
67%

Ismerek ilyet, jobbikos képviselőjelölt egy kisvárosban, de már 2006-ban is az volt.

Régen szavaztam a Jobbikra, most nem teszem, mert nem adom a "nevemet" (még akkor sem, ha titkos a szavazás) ehhez az összefogáshoz. Bugyuták, demagógok, a szakértelem szikrája is hiányzik, nem azokat az értékeket képviselik, amikkel egyetértek. Jelen állás szerint nem megyek el szavazni. De még nincs meg a teljes "kínálat". Lehet, hogy odaszavazok egy kispártra, ami még csírájában értelmesnek tűnik.

A fideszre biztosan nem.

2021. szept. 14. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!