Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ellenzékiek! Nem zavar titeket...

Ellenzékiek! Nem zavar titeket, hogy Dobrev miatt nem fog nyerni az ellenzék?

Figyelt kérdés

Rettenetesen megosztó személy. Ismerősi körömben regetegen mondták már, hogy ha Dobrev nyer, akkor inkább otthon maradnak. Értelmesebb körökben mindenkinek nyilvánvaló, hogy amikkel kampányol azok közhelyes lózungok mint elszámoltatás, Polt Peti lecsukása, EU-s bérek stb. Plusz hát ott van hogy a férje-ura romba dönötte az országot 2010 előtt.


Nagyon sokan mondták nekem, hogy Márki-Zay sokkal szimpatikusabb, vagy akár a Jákob. Nekem személy szerint azért lenne szimpatikusabb mert se nem Gyurcsányhoz köthető, se nem fideszes, se nem libsi, nem Soros. Illetve végre ki lehetne szakadni ebből a megalomán okádik szarból ami az országban zajlik, mármint arra gondolok hogy ezen a sertéstelepen 30-40 évig ugyanaz a politikai elit mindig, aztán cserélpdik.



2021. szept. 16. 06:15
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
13%
Klárika mindenkit el fog számoltatni.
2021. szept. 16. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
61%

Kihagytad azokat akik 2006ban örök sérelmeket szenvedtek

Ők nem fogják eltűrni Gyurcsány vissza térését

2021. szept. 16. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
62%
Egészen pontosan Gyurcsány miatt nem fog nyerni az ellenzék, erre az ő személye a garancia. Ha kizárták volna a DK-t az összefogásból, na akkor kezdhetne csomagolni a Fidesz.
2021. szept. 16. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
23%
engem sokkal jobban zavar inkább az, hogy megint Orbán miatt fog nyerni a fidesz... na ez az ami a legrosszabb.
2021. szept. 16. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
53%
Libbantéknak mindegy ki győz csak ne OV, de hogy utána hogyan tovább, mondjuk dobrevvel az élen?!
2021. szept. 16. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
50%

össze kell fogni, és elmenni majd szavazni a fideszre. Együtt képesek vagyunk megóvni az országon a Gyurcsány klántól. Én nem akarom visszakapni azokat a zűrzavaros időket amikor a fizetésem 75%-a rezsi volt, ha meg véletlen rossz időben voltam rossz helyen akkro a bal szemem helyére kaptam egy gumilövedéket.


Most rend van, tisztes munkával jól lehet élni.

2021. szept. 16. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
33%

#6:


Most meg a fizetésem 75%-át a boltban és a benzinkúton hagyom, mert olyan árak vannak. Sokkal jobb!


Ami pedig a gumilövedéket illeti, szerintem senki nem kényszerített, hogy vadállat módjára törjél-zúzzál, autókat, kukákat gyújtsál fel a városban, és a rendőröket dobáld kockakővel. Szóval ezek után ne csodálkozz, ha a fél szemed falra loccsan.

2021. szept. 16. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
76%

Akik most elégedetlenek, majd visszasirják a fideszt, amikor rájönnek hogy a globalistàk egyik kezünkkel adnak a másik harommal meg elvesznek.


Adnak majd szépen hangzó bzi jogokat miközben elveszik az ország erőforrásait és ásványkincseit.


Az egész világon ezt csinálják. Ezért utálják őket

2021. szept. 16. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
67%

#7


Mert a benzin áraknak sók közük van a fideszhez...

2021. szept. 16. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
39%
6-os! Te Magyarországon élsz?
2021. szept. 16. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!