Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Márki-Zay Péter szavazóin fog...

Márki-Zay Péter szavazóin fog múlni a választás?

Figyelt kérdés

Én ahogy látom jelenleg, Márki-Zay Péter szavazói között vannak azok a Fideszből kiábrándultak, illetve bizonytalanok, akiknek a szavazata eldöntheti, hogy lesz-e kormányváltás.

Őket mivel fogja tudni elvinni a választásra az ellenzék, ha egy Karácsony vagy Dobrev lesz a miniszterelnök-jelölt?



2021. szept. 16. 09:30
 1/8 anonim ***** válasza:
6%
Klárika mosolya mindent le fog győzni. Még a nap is nyugaton kell majd fel, ha meglátja!
2021. szept. 16. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
21%

Jelenleg az a propagandaszöveg a baloldalon, hogy minden lehetséges ellenzéki szavazóban akkora az Orbán-gyűlölet, hogy ezért majd elmegy és leszavaz bárkire. 🤡

Hát meglátjuk majd. Szerintem Márki-Zay szavazói fognak leginkább lemorzsolódni.

2021. szept. 16. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
66%
Valószínű hogy Karácsony Dobrev közül az egyik majd visszalép a másik javára a második fordulóban úgy hogy igazából másnak nem lesz esélye.
2021. szept. 16. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
24%
Mondjuk azzal, hogy nem diktátort választunk négy évre, hanem Országgyűlést! Tehát eleve ez, hogy most Dobrev vagy Karácsony vagy Márki-Zay irreleváns, mert nem egy ember vezet egy országot, hanem egy kormány és a mögöttük álló parlamenti többség. Az egész előválasztás ilyen szempontból csak egy népszerűséghajhászás -mint a Fidesz aláírásgyűjtése- hogy mozgósítsa a szavazótábort, semmi több.
2021. szept. 16. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
20%
Térjetek már észre: nincsenek kiábrándult fideszesek, maximum olyanok, akik valamelyik választáson a Fideszre szavaztak. A téglaképű tehénre normális ember nem szavaz, főleg, hogy Gyurcsány ott van a hátsójában, Kamus Geri alkalmatlan, már rég el kellett volna tűnnie (ahogy Vona is tette 2018-ban), nem tudom fegyőrnek még nem érkezett el az ideje, egyedül Márki-Zay az, aki nem vált ki dühöt a fideszesekből, ha a TV-n látják.
2021. szept. 16. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
5# akkor én kivételes Fidesz szavazó vagyok, borzalmasan öntelt, egoista ember, az önfényezésben nagyon jó 🤗
2021. szept. 16. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
42%
#6: helyes
2021. szept. 16. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem.
2021. szept. 16. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!