Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ma, 2021. szeptember 17.-én...

Ma, 2021. szeptember 17.-én van 15 éve, hogy kiszivárgott Gyurcsány Ferenc hírhedt "Őszödi beszéd"-e. A kérdésem: ha az elmúlt 15 évben Gyurcsány és társai megúszták a felelősségre vonást, akkor ez igaz lesz a most következő 15 évre is?

Figyelt kérdés

2021. szept. 17. 12:27
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
20 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
15%
Klárika mindenkit el fog számoltatni.
2021. szept. 17. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
27%
Jövőre elszámoltatás lesz.
2021. szept. 17. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
63%
Mi köze az őszödi beszédnek az elszámoltatáshoz? Az egy kiszivárgott/kiszivárogtatott pártelőadás volt, az elszámoltatás kormányváltáskor esedékes, amennyiben erre van ok. Miért kell össze nem tartozó dolgokat összekapcsolni? Ennyire nehéz megérteni a politika működését?
2021. szept. 17. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
48%

Te hozod a játékszabályokat a parlamentben, akkor szerinted mennyire kell hülye legyél hogy úgy lopjál hogy azért te felelősségre vonható legyél?


Én nem azon vagyok megbotránkozva, hogy a Fidesz nem csukta le Ferit, vagy majd az ellenzék nem fog semmit se csinálni a Fidesszel hanem azon, hogy emberek képesek még mindig a DK-ra/Ferencre szavazni amikor objektív mérőszámokkal bizonyítható, hogy súlyos tízezreket vettek ki a zsebükből, aztán tök mindegy nekem hogy azért mert inkompetens balfaszok voltak vagy azért mert loptak, a lényeg az, hogy a velünk egyszerre EU-hoz csatlakozott országok növekedésének a harmadát tudtuk.

2021. szept. 17. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
70%
Eljen az oszodi igazsagbeszed vesszen az orbanmaffia?!
2021. szept. 17. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem ennek örömére lepjük meg a Ferit 15 felessel.
2021. szept. 17. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Orbán sem lesz felelősségrevonva, ahogy Feri sem. Tudják, hogy ha az egyik meglépné, akkor a másik is megtehetné, ha másik kormány van.
2021. szept. 17. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem egy tiszta és őszinte beszed volt, nincs miert elszámoltatni
2021. szept. 17. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
71%
Nem megúszták, nem is akarta a Fidesz felelősségre vonni Gyurcsányékat. Igen nagy különbség van a kettő közt.
2021. szept. 17. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
40%
De miért kellene a Fideszt felelősségre vonni? Az ország felelős építéséért?
2021. szept. 17. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!