Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha netán Jakab Péter nyerné...

Ha netán Jakab Péter nyerné az előválasztást, Vona visszatérne azzal, hogy ő megmondta, hogy kell a néppártosodás és igaza volt?

Figyelt kérdés

2021. szept. 18. 19:53
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Vona nem fogott volna össze a DK-val, szóval nem.
2021. szept. 18. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem, eleve szerintem ez az irány nem hiszem, hogy túl szimpi Vonának, mert már bőven nem néppárt.

Pl múltkor olvastam egy facebookos hirdetésük alatt a hozzászólásokat és kb. elkezdtek románozni egy erdélyit, szerintem ilyent egy konzervatív értékrendű valaki nem csinál, most meg ilyenek a szavazóik nagy része, kb. az ellenzék alja.

Eleve ebbe a Jobbikba nem lenne helye se, hiába szeretne visszajönni.


Ugyanakkor nem két forduló van? Így ha az elsőt be is húzná Jakab a másodikra csak összezárnának a DK/MSZP szavazók. Én jó esélyt látok erre, hogy Dobrev majd visszalép Karácsony javára ha ők hárman jutnak be a második fordulóba.

2021. szept. 18. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A kasztráltatás és a fél fidesz bebörtönzése nem néppártosodás, Jakab már teljesen más irányba viszi a Jobbikot, mint amit Vona elképzelt... Nem véletlen van a párt támogatottsága a béka segge alatt a 2018-as választásokhoz képest. Jakab újra egy radikálisabb irányba fordult, amivel nem tud annyi szavazót megszólítani, amennyit kellene
2021. szept. 18. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
38%
Szélsöjobb után szélsöbal lett a jobbik
2021. szept. 19. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!