Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A szélsőbalos ideológia...

A szélsőbalos ideológia tulajdonképpen csak a valóság és a tények kényszeres letagadásán és az áldozattá válás lehetőségének keresésén, megsértődésen alapszik?

Figyelt kérdés
Azt hiszem észérveket még soha nem hallottam arról az oldalról.

2021. szept. 19. 10:27
 1/9 anonim ***** válasza:
42%
Leginkább a lejmoláson, a pénz követelésén és ingyenélésen alapszik.
2021. szept. 19. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
61%

Az egész baloldal ezzel gyűjt magának híveket. A felelősséget mindig egyszerűbb felfelé hárítani. Aki elég buta, az tényleg is is hiszi, hogy minden önsorsrontó tevékenysége az valójában Orbán hibája, ő meg csak szegény ártatlan áldozat.

Az élet a jobboldali gondolkodást igazolja: amit teszel, annak a következményei hatnak a jövődre. Aki akarja, az megtalálja a lehetőségeket. Aki csecsemőként fetreng és sír az állami segítség után, annak meg az élete is olyan lesz. És nem, nem Orbán, meg Mészáros a hibás, amiért lusta.

2021. szept. 19. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
49%
Nem mintha a szélsőjobb jobb lenne.
2021. szept. 19. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

#3


Azt már kisgyerekként megtanuljuk, hogy az nem jó indok, hogy azért voltam rossz mert a másik gyerek is rossz volt.

2021. szept. 19. 11:05
 5/9 anonim ***** válasza:
80%

Míg a szélsőjobb arról szól hogy mely csoportok felsőbbrendűek (és ezért szerintük ezeknek a csoportoknak többet kell kapniuk a jóból másoknál) addig a szélsőbal azt nézi melyek szerinte a legelnyomottabbak (és ezért szerintük ezeknek a csoportoknak többet kell kapniuk a jóból másoknál).

Ami közös: mindkét szélsőség kiválaszt egy-egy favorizálandó csoportot és a fenti "érvek" alapján igyekszik lassan vagy gyorsan elnyomni a többit. A végeredmény is lényegében ugyanaz. Ezért is vagyok a patkóelmélet híve.

2021. szept. 19. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 molnarmarcell21 ***** válasza:
23%

"észérveket még soha nem hallottam"


Én azt hittem, a jobberek csak nem értenek egyet a balos véleményekkel, de az durva, ha nem is értik őket...

2021. szept. 19. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

#6


Én viszont nem lepődök meg, hogy egy 5 szóból álló mondatot nem tudsz értelmezni.

2021. szept. 19. 13:55
 8/9 molnarmarcell21 ***** válasza:
0%
Hogyne értettem volna: kicsit körülírva "kérdezted" meg, hogy a balosok hülyék.
2021. szept. 19. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
46%
Szèlsőbalildali (Momentum,DK) "ideológia" röviden: "Èn nagy kiràly vagyok, viszont akik a Fideszre szavaztak, hülyék. Ès amúgy is mindenki hülye,ès agymosott, aki nem úgy gondolkodik bizonyos dolgokról, mint èn".
2022. ápr. 23. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!