Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogyan tudnék találkozni...

Hogyan tudnék találkozni Orbán Viktorral ha beszélgetni szeretnék vele egy könnyed fél órát?

Figyelt kérdés

Emailt írtam már a hivatalos címére, onnan választ nem kaptam.

Szavazója vagyok egyébként.


F/30


2021. szept. 21. 00:11
 1/7 anonim ***** válasza:
47%
Ha esetleg kapnál hozzá időpontot, szívesen csatlakoznék, én kérdezni nem akarok tőle, csak egy mozdulat lesz az egész, de majd csak a végén, hogy te nyugodtan tudjál vele diskurálni...
2021. szept. 21. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
84%

Sehogy. Orbán nem engedi csak úgy magához a népet és nem is lehet vele csak úgy beszélgetni.

Én ellenzéki vagyok, de ha lenne rá lehetőségem én is beszélgetnék vele kultúráltan pl egy kávé mellett, hogy jobban megértsem, hogy mik is a szándékai, vagy mik az elképzelései. Tényleg nem az, hogy megverem, vagy végig szidom, hanem beszélgetés.

Ha ott ülne körülöttünk a testőrsége az se zavarna, csak érdeklődnék.

2021. szept. 21. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Puszild is meg, ha netán összejönne a tali.
2021. szept. 21. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
42%
Max otthon az ágyban.
2021. szept. 21. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
29%

#1


Ên a gazdáiddal se csinálnám ezt meg, de rnbyit számít, hogy a vérkomcsik ugyan azok maradtak, csak a generáció változtt. 🤢🤮

2021. szept. 21. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
65%
Látogasd végig az edzőtermeket. Az egyikben biztos megtalálod sportolás közben a futógépen, és közben beszélgethettek.
2021. szept. 21. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Balázs, mit akasrz Orbántól egy könnyed fél óra erejéig? Sztem Orbán se tehet semmit annak érdekében, hogy nőhöz juss!
2021. szept. 21. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!