Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Milyen jövő vár arra, aki nem...

Milyen jövő vár arra, aki nem oltotta be magát?

Figyelt kérdés
Gondolok itt arra, hogy nem fog tudni majd dolgozni, mert csak oltottak dolgozhatnak majd, tanulni, stb...

2021. szept. 21. 03:05
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
60%

Hosszú élet vár rájuk, nem úgy mint az oltott társaikra, akik sorra fognak hullani rákban pár év múlva.

Spekulációkat félretéve: Ki lehet majd backelni mindent, mivel online is lehet dolgozni, online is lehet tanulni, sőt lassan már mindent csak online lehet majd csinálni a covid miatt, mert hogy az oltottak is hullanak mint a legyek, lásd. Izrael.

Lassan már baszni is csak online lehet (szó szerint), a briteknél már volt ilyesmi! :D

2021. szept. 21. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
61%
Egy darabig nehéz lesz, nagyjából egy év. Utána, vagy annyi mellékhatástól szenvedő lesz, hogy azért fog bukni a történet, vagy azért, mert már majd a 33. adag oltást akarják beadni, és az oltottak nagy részének lesz majd elege. Persze most az a taktika, hogy a két tábort uszítják egymásnak, de amikor majd az oltottak is korházba kerülnek, nehéz lesz mindenféle mesét kitalálni, hogy miért fertőződtek meg az oltás ellenére.
2021. szept. 21. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
63%

#1: Online dolgozni? Mondjuk egy pék pl. hogy?


#2: Oltott is megfertőződhet, csak túléli. Azt mondják...

2021. szept. 21. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
42%

#2: Oltott is megfertőződhet, csak túléli. Azt mondják...


Tudtam, hogy valaki bele fog kötni. Ha kórházba kerül, akkor az már súlyos és nemigen fog onnan kijönni, így értettem.

2021. szept. 21. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
79%

Az oltatlanok megrendszabályozása kétélű fegyver! Mivel nagyon sokan nincsenek beoltva. Ha nem mehetnek dolgozni, akkor majd az oltottak 2 helyett melóznak? És mi lesz a szavazatukkal?

Hetekig tartott, amíg az agytröszt kitalálta, mit mondjon arra, hogy ugyanannyian vannak szinte kórházban, meg a pcr pozitív is annyi, mint egy éve, amikor még nem volt oltás. Mostanra valaki kifingotta a választ, azt nyomatják mindenhol.

Én nem vagyok oltva, ha rajtam múlik nem is leszek, 3 hullámot már túléltem😂 várom a negyediket. Bár illúzióim nincsenek, szívni fogunk, így, vagy úgy.

2021. szept. 21. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
19%
5: jogodban áll orosz-rulettet játszani!
2021. szept. 21. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
69%
Egyértelmű a párhuzam a Harmadik Birodalom zsidóságával. Először csak az éttermekből meg a rendezvényekről voltunk kitiltva, hamarosan munkát sem vállalhatunk és a tömegközlekedést sem használhatjuk, később majd jönnek a koncentrációs táborok meg a gázkamrák.
2021. szept. 21. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
21%
7: nálad nem a covid a legnagyobb probléma.😂
2021. szept. 21. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
44%
En csak tamogatni tudom az oltaselleneseket - udv: a koporso keszito :)))
2021. szept. 21. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
0%

Ő Isten védelmében hitt, néhány hét múlva végzett vele a covid:

https://www.youtube.com/watch?v=W8sBQ04Xxdk

2021. szept. 21. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!