Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Tegnap sajnos megbotlottam a...

Tegnap sajnos megbotlottam a szőnyegben és beleütöttem a lábam az asztalba. Erről Orbán tehet? Mikor fogják végre elszámoltatni Orbán Viktort emiatt?

Figyelt kérdés

2021. szept. 21. 03:13
 1/10 anonim válasza:
96%

Nem, te tehetsz róla, mert töketlen vagy. Hogy lehet egy szőnyegben megbotlani? Miben botlottál meg? A szőnyeg rojtjában?


Amúgy kérdezd azokat, akik ugyanezt nyomták anno Gyurcsánnyal. Nem mintha Gyurcsány neolib gazdaságpolitikáján bármi védenivaló lenne, de a végére már rohadtul uncsi volt, hogy minden szarért, kb ilyen szintű f.szságokért őt hibáztatták. A végén már azért is ő volt a hibás, ha esett vagy eső, túl meleg volt vagy túl hideg.

2021. szept. 21. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Igenis orbán miatt nem telik neked faltól-falig szőnyegre, amiben nem tudnál megbotlani!
2021. szept. 21. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
97%
Nem, erről Soros.
2021. szept. 21. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
95%
Az ellenzék szerint Orbán a kormány szerint viszont Soros. Szóval ne aggódj, akárhová csapódsz meglesz a bűnös.
2021. szept. 21. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem erről a bzi fegyőr tehet, mert a szőnyeg alá rejtette a baszatáskát.


Abban botlottál meg.

2021. szept. 21. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
95%

Erről is a Sorosmigránsemútnyócév tehet.

Soha.

2021. szept. 21. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
31%

A kérdés provokatív.


Köszönjük! Moderátoraink ellenőrizni fogják ezt a kérdést.

2021. szept. 21. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
33%
7: voltál önkéntes rendőr, vagy munkásőr? Amúgy ez egy igazi ellenzéki jogos követelés.😡
2021. szept. 21. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Áttették a humor kategóriába :DDD
2021. szept. 21. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ez azért nem olyan vicces és leszögezem, hogy alapból utálom a politikát, tehát én csak a számokat nézem meg egyéb dolgokat amik nekem fontosak. Mert amúgy meg minden politikus és párt sütögeti a saját pecsenyéjét amiről és akiről ki-ki a saját szimpátiája vagy meggyőződése alapján terjeszt jó vagy rossz híreket. És nekem/nekünk fogalmunk sincs a valóságról mert mindenki hadovál össze vissza.

2. ezért javaslom a nettóbér kalkulátort nettober.com hogy mindenki kiszámolja a jelenlegi jövedelmét 2010 es és 2021-es szja-val, hogy mennyi a különbség. Mert ha most nem telik faltól falig szőnyegre akkor ha most nem Orbán lenne pláne nem telne. (már amennyiben van rendszeres adózott jövedelme valakinek és nem épp az a baja, hogy muszáj adózni) a jelenlegi kb 440 ezer forintos átlagbérnél (családi adókedvezmény nélkül) a különbség 525 ezer forint éves szinten és ha ezt még felszorzod 10-el amióta nem balos adópolitika van (és amit már most nyíltan mondanak, hogy vissza akarják hozni) akkor már 5,2 millió. Na ettől fog mindenki elesni ki többtől, ki kevesebbtől ha a baloldal nyer jövőre. és akkor még nincs benne a rezsicsökkentés eltörlése és a többi. és más egyéb fontos kérdést direkt nem is hozok szóba mert nincs értelme.

2021. szept. 23. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!