Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Vajon a mi hazánk mozgalom...

Vajon a mi hazánk mozgalom bevezetne valamilyen roma és zsidó ellenes intézkedéseket?

Figyelt kérdés
Szerintem nem véghez vihető, és ne is legyen az, mert embertelen. Véleményem szerint ezzel minden értelmes ember egyetért. Beláthatatlan következménye lenne, ha Magyarország vegzálná a kisebbségeket. Egyrészt elszabadulnának az indulatok az országon belül, és polgárháborús helyzet alakulna ki, másrészt a külföldi hatalmak is valószínűleg beavatkoznának, vagy gazdaságilag tönkretennék az országot.

2021. szept. 22. 08:21
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
68%
Első körben itt az "ellenes" szót kéne definiálni. Pl. ha egy állati körülmények között élő gyereket elveszel a bűnöző "szüleitől", és normálisabb közegbe rakod, az eredeti "szülőket" meg börtönbe rakod, akkor az jó a gyereknek, de bűhűhűhű rászítsá a szülővel szemben. Akkor most kinek az érdekeit kell nézni?
2021. szept. 22. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
76%

Attól függ, hogy mit tekintünk zsidó, cigányellenességnek.


Ha cigányellenességnek tekintjük azt, hogy a Mi Hazánk jobban fellépne a bűnözés ellen, és szegregálná az iskolákat felforgató cigány gyermekeket, akkor igen, a Mi Hazánk cigány ellenes, ha nem, akkor nem, mivel nem tervezi sem a cigányok kiirtását, sem a cigányok deportálását.


Ha a zsidóellenesség azt jelenti, hogy a Mi Hazánk nem fog milliárdos támogatásokat adni különféle holokauszt túlélőknek, nem fog barátkozni Izraellel, nem fog újabb Makkabi Játékokat rendezni Magyarországon, akkor igen, a Mi Hazánk zsidó ellenes, ha nem, akkor nem az.

2021. szept. 22. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 molnarmarcell21 ***** válasza:
13%

Most a szándék a kérdés vagy a megvalósíthatóság? :)


A Mi hazánk nyíltan rasszista és antiszemita, szóval ha tehetnék, nyilván hoznának ilyen intézkedéseket. A gyakorlatban ezt szerencsére nem tehetik meg ilyen nyíltan, ott még van mit tanulniuk a Fidesztől.

2021. szept. 22. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
22%

Állítólag Gyomaendrőd és Kerekegyháza mellett már építenek egy-egy koncentrációs tábort.


Viccet félretéve én követem Toroczkai Youtube csatornáját és van pár jó elképzelésük. Az kifejezetten tetszik, hogy a normális EMBEREKET nem bántanák és csak a szabályokat kijátszani akaró, deviáns, másokat semmibevevőket reguláznák. Ez így jól is hangzik mint elképzelés, csak mikor alacsonyabb szintre kerül, hogy el kell bírálni ki deviáns; sok szerényebb értelmi képességgel rendelkező honfitársunk a barna színt is annak fogja venni. És ezzel Toroczkai úr nem fog tudni mit tenni, mert nem tud mindenhol ott lenni, hogy elmagyarázza/rendet tegyen. És mikor elbírálás alá kerül majd az ügy akkor a "rosszul nézett" is ki lesz kicsit színezve ami majd a bírák dolgát nehezíti majd meg és további konfliktusokat generál majd.


Mikor a gyűlölet olyanokon csattan akik nem voltak benne akkor igen erős érzelmi intelligencia kell ahhoz, hogy ne csatlakozz te is a gyűlölet körforgásába és ne kezdd el te is az oda-vissza csapkodást a téged ért sérelmek miatt.


Ami miatt nem fogok rájuk szavazni az viszont a Trianonos vonaluk. Nekem van pár nagyon jó román ismerősöm. Életvidám, boldog emberek akikkel nagyon jókat lehet beszélgetni. Olyanok mint bármelyikőnk, ugyanolyan hétköznapi gondokkal, problémákkal és örömökkel. Utálnám ha az őseim harcai miatt nekem is az ő vérüket kéne ontanom mert NEKEM VAN IGAZAM ÉS AZ AZ ENYÉM. Értem én, hogy ők nem harcra gondoltak hanem jogi útra, de a Nagorno-Karabakh (meg az összes többi land dispute) konfliktus is úgy indult. Nem hiszem, hogy bármelyik nemzetnek arra van szüksége, hogy vér follyon megint a föld miatt. Az mondjuk más kérdés, hogy az alap felállás már annyira elmérgesedett, hogy kb. lehetetlen normális körülmények között-, együttműködve, közösen fejlődni. Viszont ha ez az utolsó mondat igaz akkor bizony háborúra vagyunk ítélve.

Én jobb szeretném úgy ápolni és továbbvinni a hagyományainkat, hogy annak közösen, mások hagyományaival együtt lehessen örülni. Ez pedig csak úgy lehetséges ha a gyűlöletet nem sorolom a hagyományaink közé.

2021. szept. 22. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
41%
cigány horda betámad 2-4 rendőrt , azok farkukat behúzva megalázkodnak ez eu kompatibilis . cigány horda betámad 2-4 rendőrt , majd azok lelőnek közülük párat no az már rómma ellenes intézkedés
2021. szept. 22. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
60%
Nektek minden "ellenes". Még az is valaki tényeket közöl, hogy nem minden oké a kisebbséggel kapcsolatban.
2021. szept. 22. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 molnarmarcell21 ***** válasza:
16%
Nem tudom, mit hópihéskedtek, vállaljátok már fel, hogy rasszisták vagytok. Vagy ha nincs bajotok minden cigánnyal, akkor meg ne cigányozzatok. Ennyire egyszerű.
2021. szept. 22. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
65%
A feszültségeket az okozza, hogy a kisebbségek vegzálják folyton a többséget. Ha a cigányok felhagynának az útonálló vadember életmódjukkal, a zsidók a sovinizmusukkal, a többségi társadalom agresszív kitúrásával vagy sábeszgojként tartásával, a belső bomlasztással, akkor nem lenne itt semmi gond. A Mi Hazánk semmi olyat nem akar, nem tervez, ami szembe menne nemzetközi szerződésekkel. Manapság már az is valami kisebbségellenesség, ha az ember nem hunyászkodik meg előttük, megköveteli a törvények alkalmazását. Hamarosan az lesz, ha nem tartom oda a cigány kését a nyakamhoz, hogy na itt vágja el, akkor a balliberális NPC-k rögtön "vidéki büdös nemzethyyy magyarkodó rasszista náci"-t kiáltanak.
2021. szept. 22. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
94%

"Nem tudom, mit hópihéskedtek, vállaljátok már fel, hogy rasszisták vagytok. Vagy ha nincs bajotok minden cigánnyal, akkor meg ne cigányozzatok. Ennyire egyszerű."


Az egyszerű lelkek szerint az, de valójában ameddig sokuk félállatként tud csak viselkedni addig ennél komplexebb a dolog. Ám, akkor legyünk rasszisták, de ebben az esetben ideje lenne nektek is vállalnotok a hópihéskedés helyett milyen mimózák vagytok akik álomvilágban élnek.

2021. szept. 22. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 molnarmarcell21 ***** válasza:
34%

Nem, nem komplex egyáltalán. Ha szerinted valaki pusztán bőrszíne miatt csak félállatként tud viselkedni, az egyszerű rasszizmus. A Mi hazánk ezt vallja, ők a programjuk szerint minden cigányt szegregálni akarnak függetlenül attól, hogy félállatként viselkednek vagy sem.


De ha nem minden cigány viselkedik félállatként, akkor talán nem a bőrszínen múlik a dolog, nem? :)

2021. szept. 23. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!