Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kit indít a FIDESZ főpolgármes...

Kit indít a FIDESZ főpolgármesternek vagy melyik jelölt mogé áll be Budapesten 22-ben vagy 24-ben?

Figyelt kérdés

Nem sok olyan FIDESZ-KÖZELI politikus van, akiről ezt el tudom képzelni.

Szokták mondani Fürjest, Szentkirályi Alexandrát vagy Vitézyt, de utóbbi lehet, hogy hiányozna a közlekedésszervezésből. Szentkirályinak előnye talán, hogy nő.

Szerintetek mi lesz.


2021. szept. 23. 22:53
 1/9 anonim ***** válasza:
67%
Legközelebb ez majd 2024-ben lesz téma, akkor lesz a következő önkormányzati választás, az még nagyon soká lesz.
2021. szept. 23. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
76%
Fürjest, Vizézyt én is el tudnám képzelni, vagy akár Pokornit, akinek már bőven van városvezetési tapasztalata és szerintem túl jó politikus ahhoz, hogy csak egy sima kerületi polgármester legyen.
2021. szept. 23. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
30%
Még annyit, hogy a politikában nőnek lenni nem előny. A most DK-s Gy. Németh Erzsébet tudna erről mesélni, aki még 2002-ben szoci színekben indulva akkora verést kapott Demszkytől és Schmitt-től, hogy öröm volt nézni. Pedig akkor az MSZP még nagy párt volt és a népszerűsége is csúcsokat döngetett. :)
2021. szept. 23. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
#3 Ki kell ábrándítsalak, Gy.Németh nem azért kapott ki mert nő, hanem mert kevésbé akarták a szavazók, mint a többieket.
2021. szept. 23. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

#1-es!

Ha netán Karácsonyból tavasszal miniszterelnök lesz, akkor jövőre is lesz főpolgármester választás Pesten.

#3-as!

Manapság Budapesten előny, ha valaki jómegjelenésű nő a politikában.

2021. szept. 23. 23:25
 6/9 anonim ***** válasza:
61%
#4: Most tényleg kiábrándultam! :D
2021. szept. 23. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
40%
Szentkirályi Alexandrának nem az az előnye, hogy nő, hanem az, hogy éveken át dolgozott Tarlós mellett, tehát képben van.
2021. szept. 24. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Fsms ***** válasza:
68%
Aki több ingatlant tud “kiprivatizalni” a fideszes funkcionariusoknak.
2021. szept. 24. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 hypno ***** válasza:
42%

#7


Még posztol pár ilyen öntsünk tiszta vizet a pohárba dolgot, és férjuram 35 éves adómentes kaszinó koncessziójával az oldalán az életben nem választják meg semminek.

2021. szept. 29. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!