Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Melyik jelölt előválasztási...

Eli Apricot kérdése:

Melyik jelölt előválasztási győzelme esetén nem szavaznál az összefogásra 2022-ben Orban ellen?

Figyelt kérdés

2021. szept. 25. 01:35
A kérdező szavazást indított:
Karácsony Gergely
Jakab Péter
Marki-Zay Péter
Dobrev Klára
Fekete-Győr András
Egyik sem
Mindegyik
36 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
87%

Nincs olyan opció. Vannak preferenciáim, de a Fidesznél és Orbánnál szó szoros értelmében bárki mérföldekkel jobb lehet csak, már ha csak nem árusítják ki az országot, lopják szét, és nem kell minden közmédiából a sorosozást meg a migránsozást hallgatni, már akkor nyert ügyünk van, ezt meg szerintem az ötből bármelyik jelölt teljesíteni tudja, szóval innentől engem nem érdekel melyik lesz, az elsődleges cél a Fidesz leváltása.

Egyébként nem tudom felfogni hogy sok emberben (már ugye aki nem fideszes) egyáltalán hogy merülhet fel hogy ha X vagy Y nyer akkor nem szavaz az összefogásra. Nem tűnik fel hogy azzal a Fidesz nyer? Vagy gondolják hogy Orbán 12 év ámokfutása után még van nála rosszabb?

2021. szept. 25. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
81%

Karacsonyt szeretnem mert bekes hangu ember, de barki nyer jobb lesz mint Orban. Nekem 8.


Ez a demokracia rombolas amit csinal a Fidesz ezt nem lehet hagyni meg 4 evig. De tamogatasokkal ezt leplezik.

2021. szept. 25. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
77%
A Holland pederaszta párt jelöltjére is szavaznék, csak ne Orbán és a sleppje
2021. szept. 25. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
84%
Nincs ilyen, mivel a fideszt csak így lehet eltakarítani. Inkább legyen négy évig egy nekem nem tetsző kormány, mint a fidesz rémuralma a világ végezetéig és még két napig.
2021. szept. 25. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
9%
Ha karigeri nyer, akkor legyen Fidesz.
2021. szept. 25. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Fekete Győr és Dobrev
2021. szept. 25. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
10%

Lehet még 100 ilyen kérdés, sajnos látszik, hogy az átlag Összefogás-szavazó még a román megszálló katonákat is virágokkal fogadnák, mert az sem Orbán.


Tényleg hazaárulók lettek, tisztelet a normális baloldali kivételnek.

2021. szept. 25. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!