Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Fidesznek mi a mentsége erre*?

A Fidesznek mi a mentsége erre*?

Figyelt kérdés

[link]


Állítólag több, mint tíz éve nemzeti kormányunk van, akik rendet teremtettek... Akkor ez a mocskos, vérlázító eset hogy történhet meg?!



#verés #Tudjukiik #C++terror
2021. szept. 25. 07:16
 1/9 anonim ***** válasza:
16%
Álnemzeti*,de nég mindig jobb mint a bolsevik banda a túloldalt.
2021. szept. 25. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Fsms ***** válasza:
68%

A Kádár rezsim alatt ilyen nem fordult elő. Éltem benne tudom. Nem volt hős utcai drog tanya etc. A Fidesz a közbiztonságot nem tudja fenntartani az alul fizetett létszám hiányos rendőrséggel .

Gyerekemet 3 éve támadta meg egy ismeretlen az utcán minden előzmény nélkül. Büntetőügy lett belőle legalább elítéltek.

Ráadásul ha nagy vezírünkre gondolunk nyilván való, hogy miért történnek ilyen események.

2021. szept. 25. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
40%
2/ milyen mázli hogy a baloldali érában erre nem volt precedens.. Ja nem.
2021. szept. 25. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
27%
Mert mi köze hozzá a Fidesznek?
2021. szept. 25. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
46%

Mert itt két héten belül olyan rend lesz, hogy az csuda... mondjuk azt nem mondták, hogy hányszor két héten belül, szóval még nincs veszve minden...

Lemegy a vadászati vacak, utána majd jól megmutatják a zárásokkal, hogy milyen rendet lehet tartani, ha senki nincs az utcákon...

2021. szept. 25. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
43%
Kapaszkodj meg, ez olyan országokban is megtörténik ahol nem a fidesznél van a hatalom.
2021. szept. 25. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én azt nemértem hogy ezeknek a bíróknak hova lett a józan paraszti eszük. Ha az a tanár próbálta rendre utasítani ezeket az agresszív retinens diákokat az miért bűn? és az miért nem bűn hogy a tanárukra támadtak ezek az agresszív diákok?

Az ilyen bírók teszik hiteltelenné az ítéleteket és a bíróságok munkáját.

Amikor egy másik esetben a vízaknába lökte a fickó a magatehetetlen lányt és ezzel a halálát okozta aztmondja a bírónő hogy rosz döntést hozott és nem járt el vele a törvény szigorával. Hihetetlen, rosz döntés ha nemjól fektetem be a megtakarított pénzemet és elbukom, ez a fenti eset gyilkosság volt nem rosz döntés.

felháborító és nevetséges és teljesen hiteltelen amikor ilyen ítéletek születnek meg a jogot ismerő és alkalmazó bíróktól.

2021. szept. 25. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ilyen ügyekkel neki nem érdeke foglalkozni, mert nincs benne (nagy) pénz.
2021. szept. 25. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Fsms ***** válasza:
71%

3# nem, korábban ilyen események nem történtek velem.

csak annyit ami személyesen tapasztalat. Manapság a rendőrség kb 2-3 havonta csönget be és kéri az utcát néző kamerák felvételeit. Ez is azt mutatja, hogy 2 hét után rend van.

Fidesz alatt a közbiztonság nagyon sokat romlott és romlik.

2021. szept. 25. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!