Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az ellenzék miért nem vette...

Az ellenzék miért nem vette be az Szanyiékat az összefogásba? Bezzeg a neolib Márki-Zay indulhatott az előválasztáson

Figyelt kérdés

2021. szept. 25. 20:00
 1/7 anonim ***** válasza:
78%

Ez komoly kérdés? Hagyjátok már a Szanyis trollkodásokat, uncsi.


1# Egy kis olvasnivaló, rád fér.

[link]

2021. szept. 25. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
58%
Bele akartak kerülni Szanyiék egyáltalán?
2021. szept. 25. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
33%
háttérzaj a legpofátlanab cipőnyalója a gyurcsány klánnak
2021. szept. 25. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
19%
#1 a "neolib" egy gazdaságpolitika, amit pont a konzervatívok szoktak erőltetni, a liberálisok inkább a progresszív gazdaságpolitikát.
2021. szept. 25. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
61%
Van az a mondás, Kérdező, hogy ha csendben maradtál volna, bölcsebb maradtál volna. :)
2021. szept. 25. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
42%
Szanyiék nem akarták.
2021. szept. 25. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
73%
Ha MZP neolib, akkor en anyam kerti gekkoja vagyok. Ezt a marhasagot! Szocdem létemre leszavaztam a mérsékelt jobber-konzervativ MZP-re, mint sokan. Mert: hiteles. Mert nelkule elovalasztas sem volna, meg az alaptorvenybe beleállás sem. Es mert Hadhazy szava nekem iranymutato, valamint az MZP jogaszcsapatában résztvevõ Prof Vörös Imre alkotmanyjogasz is.
2021. szept. 27. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!