Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nincs abban valami ellentmondá...

Nincs abban valami ellentmondás ha valaki keresztény-konzervatívnak titulálja magát de közben miniszterelnökként bevezetné a melegházasságot?

Figyelt kérdés
Tudom Merkelisztánban is van már erre lehetőség,de mindenki döntse el mennyire tekinthetőek kereszténynek még a CDU/CSU koalíció pártjai.

2021. szept. 26. 10:41
 1/9 anonim ***** válasza:
98%

Nincs.

MZP saját magára érti azt, hogy keresztény konzervatív, és nem erőlteteti ezt rá az országra, nem úgy mint a fidesz

2021. szept. 26. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
24%

Azt ne felejtsd el,hogy a CDU nem egyedül volt kormányon,hanem koalícióban.


Viszont jogos a feltevés.A kereszténységgel nem a muzulmánok betelepítése, sem az lmbt nem kompatibilis.

2021. szept. 26. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
78%

Nincs ellentmondás. Sőt valahol tisztelendő a korrektség, hogy vallásos emberként is szekuláris, humanista társadalomban gondolkozik. Másképp csak a vallásos magyar embereket tudná képviselni, de így elmondhatja, hogy mindenki javát kívánja szolgálni.

Ne feledd, hogy számos olyan fejlett ország létezik, ahol a melegházasság lehetőségét keresztény hátterű ország vezette be, hasonló okokból kiindulva.

Nem mindenki olyan rövidlátó szellemileg, mint ahogy az irányított kérdésed sugallja. A vallás másokra erőltetése inkább az iszlám országok sajátja, de még ott sem mindenhol.

2021. szept. 26. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
68%

A vallas egyben elfogadasrol is szol, tehat az nem ellentmondasos, hogy turbokeresztenyek a leghangosabbak a melegek jogainak eltiprasaban?


Egy korrekt vezeto tudja, hogy a szemelyes vilagnezete, nem az orszag vilagnezete, es elfogadja van mas latoszog es felfogas is, nem akarja ezen csoportokat jogaitol megfosztani. Na ez lenne az igazi keresztenyseg, nem az amit te es a tobbi alkereszteny, rothado erkolcsu fideszes csinal.

2021. szept. 26. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

3.

Értem szóval akkor az emberek arra szavazzanak,hogy ő vallásos ugyan de a politikájában,világnézetében ez nem tükröződik.Ez is egy hozzáállás.

2021. szept. 26. 11:29
 6/9 anonim ***** válasza:
88%
Kedves kérdező, én ugyan nem döntöttem el melyik jelölt mellett teszem le a végső voksomat, de abban biztos vagyok, hogy nem az alapján fogok szavazni bárkire is, hogy milyen vallásúnak deklarálja magát, hanem hogy mit szeretne tenni, milyen értékek mentén kíván hozzájárulni az országunk, hazánk sorsához.
2021. szept. 26. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
85%

Én is keresztény vagyok, de az állami házasságot megengedném a melegeknek.

A templomit nem.

2021. szept. 26. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
61%
Ha isten azt mondja szeresd a felebarataidat, milyen erkolcsi es vallasi jogalapja van a kereszteny elvek alapjan torteno megkulonboztetesnek? Most akkor vagy az egesz keresztenyseg hiteltelen, vagy azok az alkeresztenyek, akik azt gonoljak nekik alanyi jogon megengedheto hogy itelkezzenek masok felett. A legkartekonyabb es leggusztustalanabb emberi gyarlosag kisajatitani a isten hitet a sajat beszukult vilagnezetunk alapjan.
2021. szept. 26. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
66%
Nem tudom, én ott leragadtam, hogy keresztényi indíttatásból ellenezni a lmbtq-t de attól a országtól jó a pénz, ahol nyíltan munka/átnevelőtáborba küldik a keresztényeket.
2021. szept. 26. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!