Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A kérdésem azon kormánypártiak...

A kérdésem azon kormánypártiakhoz szól, akik részt vettek az ellenzéki előválasztásban. Kire szavaztatok az első fordulóban?

Figyelt kérdés

Kire szavaztatok és miért? Mi okból vettél részt az előválasztáson kormánypártiként?


Én Márki-Zay Péterre szavaztam, ha a második fordulóba nem jutna be, nem megyek el szavazni.

Azért vettem részt, mert élve állampolgári jogommal, fontosnak éreztem, hogy az általam legkompetensebbnek vélt jelöltre adjam le a szavazatom, akit (ne adj Isten) egy esetleges kormányváltás esetén is szívesen látnék a miniszterelnöki pozícióban.


Megtisztelsz, ha válaszolsz. Előre is köszönöm a válaszokat.



2021. szept. 28. 20:00
 1/5 anonim ***** válasza:
15%
Elspoilerezem, mert látom sokan nem vágják: Orbán Viktor lesz a nyertes.
2021. szept. 28. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
9%
Orbán Viktor győzni fog!
2021. szept. 28. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
32%
Bocsi egy OFF válasz, de talán nem baj: noha nem szavaztam, de MZP-re szavaztam volna. Remélem a Fidesz nyer, de MZP talán a legnormálisabb, persze kormányon lehet elkapná a hatalom.
2021. szept. 28. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
24%

Nyilván a Fidesz fog nyerni, 10 éve minden választáson megigéri az ellenzék hogy nyerni fog, nem is tudom milyen adatokra támaszkodva.

Gondolj bele: Karácsony Gergely megmondta: már most győzött a demokrácia, és a mostani választáson az emberek akarata fog érvényesülni.

Tehát logikusan ha 60%-al nyeri meg a fidesz, akkor a demokrácia érvényesült, és a fideszt akarja az ország nagy része. Ez ismerősen hangzik? Minden választás után elmondja minden ellenzéki képviselő hogy:

- Csalt a fidesz (alsó tagozatban is ilyen érvekkel fogadtam a vereséget)

- nem demokratikus a szavazás (pedig a kampány alatt nagyon az volt)

- Most aztán vége mindennek és egy hatalmas pokoli üst lesz 2 héten belül magyarországból (mert a választás előtt 3 héttel persze teljesen más emberek élték az országot. Mindenki előtte MSZP-s volt)

2021. szept. 30. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Kormànypàrtikènt, èn is Màrky-Zay-ra szavaztam. A Momentum nak, hatalmas arca van teljesítmèny nèlkül. Ez megis làtszott. Belpesten kívűl, nem nagyon voltak sikeresek.
2021. szept. 30. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!