Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha Márki Zay Péter nyerné az...

Ha Márki Zay Péter nyerné az előválasztást kire szavaznál?

Figyelt kérdés

2021. szept. 29. 00:04
A kérdező szavazást indított:
Fidesz KDNP
Márki Zay Péter(összefogás)
Egyéb
65 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
70%
Ha a holland kisfiú erőszakoló pederaszta párt elnöke nyerné az előválasztást, akkor is rá szavaznék csak ne a Fideszre. Olyan mind1 ki lesz az előválasztási jelölt, nálam isten király lesz.
2021. szept. 29. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
5%
Orban Viktor! :)
2021. szept. 29. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
72%

Nekem semmi bajom a jelöltekkel, félretéve minden marhaságot amit a középkorúak és öregek fújnak, a csapból is a lopást, lehúzást, élősködést hallottam a fideSS-el kapcsolatban sok évig, már 4 évvel ezelőtt el kellett volna tüntetni őket, az utóbbi 2 évben annyi szart lehetett hallani felőlük hogy nem hiszem el, más elnökre nappal az autójában rálőnek, ezt meg eltűri mindenki...


Azt hittem hogy sokan 40-50 évesen okosabbak, de van aki még ezek után is azt hajtogatja "nincs a fidesz-nél jelenleg jobb, na meg hogy más még többet lopjon?" orbán kilopta az emberek szemét évekig, most meg hirtelen senkit nem érdekel?

2021. szept. 29. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
7%
ISZOMM
2021. szept. 29. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
89%
4. Igyál.
2021. szept. 29. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
17%
Márky,ha tud jobbat,mint a Kormány által beterjesztett. Amennyiben,nem akkor Fidesz. Nadrágot sem veszek,ránézésre. Kinél lesz több a jövedelmem,reálisan.A Kormány ajánlatát ismerem,a Márkyét,nem.
2021. okt. 13. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!