Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Dobrev Klára lesz a közös...

Dobrev Klára lesz a közös nevező a fiatalok és az aggastyánok között?

Figyelt kérdés

Rezsi mentesség, EU-s nyugdíjak nagyon vonzó az idősek számára. A fiataloknak meg még többet adna, eltörölné a CSOK-ot ezért az ingatlanárak normalizálódnának, sokkal könnyebb lenne lakáshoz jutni, azon kívül EU-s bérfelzárkóztatás lenne, és az oktatásban a röghöz kötés megszüntetése, tartozások elengedése.

Dobrev Klára lesz a befutó a Orbán ellen? Ő lesz akinek a zászlaja alatt több népes korcsoport is egyesül?



2021. szept. 29. 18:40
 1/7 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem a fiatalok nem igazán Dobrev pártiak, inkább Márki-Zay.
2021. szept. 29. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
28%
Hajrá Klárim!
2021. szept. 29. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
De ha Orbán és Dobrev közül kell majd választaniuk a fiataloknak, úgy Dobrevet választják mint a huzat.
2021. szept. 29. 18:42
 4/7 anonim ***** válasza:
41%
Nem, pont hogy ő a legelutasítottabb. MZP visszalépése a kulcs, azzal Karácsony biztosan beelőzné a második körben.
2021. szept. 29. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Crisopher ***** válasza:
100%
De ha Orbán és Dobrev közül kell majd választaniuk a fiataloknak, úgy Dobrevet választják mint a huzat. - 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
2021. szept. 29. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet még az is.
2021. szept. 29. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én ellenzéki vagyok, de ha Dobrev nyer, szerintem nem megyek el szavazni. Inkább körülnézek, hátha találok munkahelyet külföldön.
2021. szept. 29. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!