Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A fiatalok ma már tényleg...

A fiatalok ma már tényleg elfogadóbbak mint a korábbi generációk? Működik a melegpropaganda?

Figyelt kérdés

2021. okt. 3. 12:40
A kérdező szavazást indított:
Elfogadóbbak, működik
Nem elfogadóbbak, ez csak látszat
30 szavazat
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
26%
És sokkal több a páva is közöttük!
2021. okt. 3. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
92%
Nehéz úgy gyűlölködőnek maradni, hogy a netről személyesen ismernek melegeket, transzokat, és tudnak olvasni a témáról.
2021. okt. 3. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
90%

Tegnap néztem a Gridlock'd nevű csodás amerikai filmet, ahol 2Pac, Tim Roth és Thandiwe Newton azon értetlenkedtek, hogy most egy faszi aki átoperálja magát nőnek, az miért lesz leszbikus és kb. abban egyeztek meg, hogy hülye a csávó.

Ez 1997-es film, most meg ott tartunk hogy ha ilyen lenne egy amcsi filmben akkor kb. megfeszítenék őket, hogy mennyire nem toleránsak.


Szóval fejlődünk ebben is, csak épp nem tudom mennyire jó ez a világnak.

2021. okt. 3. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:
2 a netről hogy lehet személyesen ismerni?
2021. okt. 3. 12:46
 5/32 anonim ***** válasza:
25%

ma 12:44

Én netről ismerek anorexiásokat is mégse fogom őket megerősíteni a hitükben, hogy kövérek.


Most akkor egy transz embernek miért kell azt mondani, hogy ő nő ha igazából pasinak született vagy épp fordítva? Nem lenne egészségesebb ha inkább abban segítenénk, hogy megtanulja elfogadni azt amit az élet dobott? (főleg hogy valószínűleg valamilyen más lelki zavar állhat az egésznek a hátterében és azzal, hogy átoperáltatja magát még nagyon nem lesz megoldva a kiváltó probléma)

2021. okt. 3. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:

3 igen, mondjuk itt a fejlődés szó mindössze annyit jelent, hogy a ballibek szerint fejlődés.

Valójában az évezredes kultúra lerombolása és lexserélése zajlik egy 20 éve létező trendre.

2021. okt. 3. 12:49
 7/32 anonim ***** válasza:
9%

Sajnos igen,..


A videóban szereplő gyerekek erre tökéletes példák.

[link]

2021. okt. 3. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
16%
Elfogadóbb vagyok, de ebbe nem tartozik bele semmilyen formában az azonos nemhez való vonzódás, én munkahelyen sem köszönök ezeknek, ők magukra veszik, én nem haverkodok olyanokkal aki férfinak érzi magát nő létére.
2021. okt. 3. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:
8 munkahelyeden vannak transzok? Milyen helyen dolgozol?
2021. okt. 3. 13:01
 10/32 anonim ***** válasza:
88%

"Elfogadóbb vagyok, de ebbe nem tartozik bele semmilyen formában az azonos nemhez való vonzódás, én munkahelyen sem köszönök ezeknek, ők magukra veszik, én nem haverkodok olyanokkal aki férfinak érzi magát nő létére."


Akkor még sem vagy annyira elfogadó, ha még köszönni sem vagy hajlandó a meleg kollégáidnak, vagy ahogy te hívod "ezeknek". Homofób vagy és diszkriminatív.

2021. okt. 3. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!