Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Le fog állni a libsi hazugságg...

Le fog állni a libsi hazugsággyár, most hogy a vadászati kiállításnak és kiegészítő rendezvényeinek kb. 900 ezer látogatója volt eddig és még nincs vége?

Figyelt kérdés
Mit ha pár hete még mindenki azt mantrázta volna, hogy kutyát nem érdekli....
2021. okt. 4. 16:17
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:

#20


Hazugságot hazugsággal cáfolnak.

Már kezdjük megszokni!

2021. okt. 5. 17:00
 22/27 anonim ***** válasza:
47%

#21

Én is olvastam erről, hogy "senkit nem fog érdekelni". Aztán néztem egy nagyot a helyszínen. Már lassan azon vagyok, hogy minden haladó portál sokkal agymosóbb mint egy M1 csatorna.

2021. okt. 5. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:

#22

Egész idáig mást sem szajkóztak itt ezen a fórumon is , mint hogy pár ezer látogató lesz csak. Az egyiknek még válaszoltam is, hogy csak a Construmára 50 ezren szoktak kimenni. Pedig az igen csak egy helyi esemény...

2021. okt. 5. 17:22
 24/27 A kérdező kommentje:

A vadászatnak rengetegen hódolnak szerte a világon, és nem azok akik egyik hónapról a másikra élnek. Egy ilyen eseményt egy vérbeli vadász nem hagy ki ha ideje is engedi.


Már csak azért sem mert van neki való társaság és lehet egy jót inni. Vagy többet... :)

2021. okt. 5. 17:25
 25/27 anonim ***** válasza:
17%
De minek beleállni olyan dologba mi nem őket igazolja? Ezt sosem fogom megérteni.
2021. okt. 5. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
72%
Szokásos Fideszes hazugság.
2021. okt. 6. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
47%
Vicc, hogy a kérdező imádja hogy diktatúrában él, csak éppenséggel maga nem veszi észre. 900 ezret oszd el mondjuk minimum 10-zel. Aki elment vagy teljesen tébolyúlt, vagy kötelezően ki lett vezetve. Néztem kik mentek ki, hát egy átlag pszichiátrián értelmesebbek vannak. Respect a gyerekeknek, hogy el kellett ezt tűrniük. Áprilisban takarodó a Fidesznek.
2021. okt. 10. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!