Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Tisztelt Momentum-szavazók! A...

Tisztelt Momentum-szavazók! A kérdésem arra irányulna, hogy az előválasztás második körében melyik jelöltet támogatnátok? A Momentum elvileg támogatja a 4 napos munkahét lehetőségének bevezetését. Ezt Karácsonyék is támogatják.

Figyelt kérdés
[link]

2021. okt. 7. 13:42
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
89%
Nincsenek Momentum szavazok a listaban! :))))
2021. okt. 7. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
80%

4 napos munkahét...

Ezt kb annyira lehet komolyan venni mint a Fegyőr Bandit.

Még az ellenzéki szavazók is elküldték a kukába.

2021. okt. 7. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
68%

Momentum szimpatizáns vagyok és kerületemben a Momentumra is szavaztam, de a miniszterelnökjelöltek közül már az első fordulóban is Márki-Zay Péterre voksoltam és most rá fogok.

Alapvetően a Momentum liberális,mérsékelt álláspontja áll hozzám a legközelebb, a 4 napos munkahét viszont szerintem egy demagóg baromság, amiben pont nem értek egyet velük és nem is értem, minek hozták fel, mert azt értem, h az ilyen Párbeszéd meg ehhez hasonló élősködő szélsőbalos utópisták ilyeneket vizionálnak,de a Momentumhoz valahogy ez nem igazán passzol.

2021. okt. 7. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Az jó lenne, de a fizu ne csökkenjen.
2021. okt. 7. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Tehát a dolgozók lehetőségeinek szélesítése a momentumosok számára "élősködés"?


Eddig sem voltam jó véleménnyel a Momentumról, de ez azért kemény volt. :D


Tehát akkor végül is a Momentum egy jobboldali párt, ami elutasítja a dolgozók lehetőségeinek bővítését, és aki utóbbit szeretné, ne szavazzon se rájuk, se Márki-Zay-ra.

2021. okt. 7. 13:58
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Dolgozók lehetőségeinek szélesítése?:D Legfeljebb álmodban.

Ez a 4 napos munkahét tipikusan olyan, ami papíron nagyon jól hangzik, de a valóságban több szempontból is visszás.

Először is a nagy multi cégek, pont le fogják szarni, hogy hány napos a munkahét, legfeljebb akkor 4 nap alatt kell elvégezni ugyanannyi munkát, mint amire eddig 5 nap volt, ez minden ,csak nem a dolgozók lehetőségeinek szélesítése, és még több példát lehetne hozni, hogy gyakorlatban ez miért nem működne, de mindegy, nem ragozom tovább.

2021. okt. 7. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
87%
Kire kell szavazni a négynapos munkahét érdekében?
2021. okt. 7. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Ne is ragozd a butaságodat, mert már most is vannak multik, amelyek lehetőséget adnak a különböző részmunkaidős lehetőségekre. Csak ezeket általánossá kell tenni.
2021. okt. 7. 14:05
 9/17 A kérdező kommentje:
7 Úgy tűnik és itt is az bizonyosodott be, csak Karácsonyék támogatják következetesen.
2021. okt. 7. 14:07
 10/17 anonim ***** válasza:
7%

Én örülnék ha bevezetnék a négynapos munkahetet, bármelyik pártra szavaznék ennek érdekében, akár még a Fideszre is, de...


sztem ez üres igéret, és nem azért mert a Momemntum nem gondolja komolyan, hanem azért megvalósíthatatlan, mert a magyar nép még nem érett meg erre


Itt még az a fajta jobbágykorszak van, kb le vagyunk maradva 100 évvel a nyugattól. Nálunk még örülnek az emberek ha rabszolgaként huzzák az igát, és lehurrogják azt, aki ezt nem szeretné.

2021. okt. 7. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!