Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Akik kiábrándultak az általuk...

Akik kiábrándultak az általuk addig favorizált pártból, annak mi az oka?

Figyelt kérdés
Kiábrándult Dk-sok, Fideszesek, Jobbikosok stb, indokoljátok meg a kiábrándulásotok okát.
2021. okt. 7. 13:51
 1/7 anonim ***** válasza:
75%

És aki egyik pártot se favorizálta? 🙃

Egyik kutya, másik eb, mi meg a csont amin marakodnak, rágnak, kiköpnek...

2021. okt. 7. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Tehát te szavazni sem szoktál.
2021. okt. 7. 14:01
 3/7 anonim ***** válasza:
75%

Dehogy nem, hajrá MKKP! :-D

Ők legalább tesznek is Magyarország szebbé tételéért.

[link]

2021. okt. 7. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Jobbikos voltam, de ezzel a balra tolodással nem tudtam azonosulni.
2021. okt. 7. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 molnarmarcell21 ***** válasza:

'94-ben az MSZP-ből nem tudtam kiábrándulni, mert már akkor sem tetszettek.


'98-ban a Fideszt tiszta, idealista pártnak gondoltam, ott talán az Országimázs Központ volt az utolsó csepp vagy a trükközések a parlamenti ülésrendekkel. Aztán már csak egyre durvult a nemzetieskedésük, a kokárdás üggyel végképp megundorodtam tőlük.


2002 és 2006 - ld. első pont


2010, 2014, 2018 - nem tudtam csalódni a favorizált pártban, mert még nem voltak hatalmon :) Talán majd jövőre csalódhatom bennük :D

2021. okt. 7. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

2006-ban (és utána) a fideszből: konkrétan úgy hallgattak, mint kaki a fűben, mikor a nép először kivonult Gyurcsány ellen. De még a rendőri túlkapásokat sem ők kezdték kivizsgáltatni. Nekik köszönhetően Gyurcsány még vígan kormányzott 3 évig és azóta is éldegél, mert valahogy elszámoltatni is "elfelejtettek".

Utána meg a Jobbikból ábrándultam ki, mert ezzel a balra tolódással én sem tudtam azonosulni, ráadásul ez proli Jakab Péter-szint nekem kissé alacsony.

2021. okt. 7. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

#6: 2006 -ban történtekről erősen tehet a Fidesz is (meg még 1-2 aki most az összefogásba van), azért nem erőltette a kivizsgálását.

Az akkori választások után, (lényegében ahogy 2018 -ban is) az ellenzék nem nyugodott bele hogy vesztettek.

Csak "kicsit" elfajult, a "békemenet" és lángoló autók, kifosztott üzletek, felgyújtott TV székház...

2021. okt. 7. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!