Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Karácsony Gergelynek miért...

Karácsony Gergelynek miért volt jó az, hogy ekkorát ártott saját magának (azzal, hogy – ellentmondva korábbi önmagának – mégis elindult a kormányfőjelöltségért)?

Figyelt kérdés
Őt 2 évvel ezelőtt megválasztották egy felettébb megtisztelő pozícióra. Inkább arra koncentrált volna, hogy a körülményekhez képest a lehető legjobban menedzselje Budapest ügyeit, végigvigye a ciklust 2024 októberéig, és akár újra meg is választhatják főpolgármesternek. És ha annyira erős miniszterelnöki ambíciói vannak, akkor elsőként inkább 2026-ban próbálkozott volna a kormányfőjelöltséggel; addigra aktivizálta volna a szóbeli angoltudását is.
2021. okt. 9. 05:00
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
37%

Két ember sétálgat egy bizonyos folyosón, azt kérdi az egyik:

- Tudod már mit kérsz Karácsonyra?

- 20 év letöltendőt.

2021. okt. 13. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
73%
Kedves Lepontozó! Legyél már kedves megcáfolni! Azt írtam,hogy Gergőke,hibát,hibára halmoz.Mitől,nem igaz? Azt is írtam,hogy a 25 év alattiak,miért akarnának adózni?Meg azt is,hogy a nagycsaládosok,miért ne akarnák az adójukat visszakapni? Főleg persze,a nyugdíjasoknál,novemberben lesz egy nyolcvanezres tuti,meg tavasszal egy 13.havi bevételük. Klárikámnál meg svájci indexálás. Jó,melyiket vagy mit értelmeztem rosszul?Melyik ezek közül,amelyik nem igaz?? Azt értem,hogy lepontozni egyszerűbb,de nem lenne érdemes érveket letenni? Ez a rendszer arról szól,hogy mi marad nekem? A kormányét tudom.Mutassanak reá,hogy kormányváltás esetén,mennyivel lesz több a mani? Nekem. Meg a többi mindenevőnek.
2021. okt. 13. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!