Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A fidesz tervezi valamikor...

A fidesz tervezi valamikor legalizálni vagy dekriminalizálni a kannabiszt?

Figyelt kérdés

Úgy veszem észre, hogy régebben sokkal jobban hangot adtak ennek az ellenzesenek.

Orbán a családpolitikát látta a "drogok" ellenni a harcban a fegyvereként.

Ebbe ne menjünk bele hogy ez mekkora hülyeség. (Már a drog szó is az mert egyik másiktól akkora különbségek vannak mint a csuda)

A drigmentes magyarország is megbukott.

Nem hogy megbukott még a szuntetikus szutykok is jöttek.

A világgazdaságban is egyre nagyobb szerepet kezd kapni a kannabisz.

Valamilyen előrre lépés várható.

(Az hogy Gulyás multkór felhozta mint "filozófiai és jogi összehasonlítást a melegházassággal azt nemtudom, hogy vehető-e egy rejtett üzenetnek)

Gondolom nem.

Bár azt is jegyezzük meg, hogy Magyarországon a multik diktálnak.



2021. okt. 9. 15:15
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
nem
2021. okt. 9. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 árokpart ***** válasza:
Gulyás Gergely az egyik kormányinfón azt mondta, hogy a marihuánát elméletileg lehetne legalizálni a melegházasságot nem.
2021. okt. 9. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
61%
Ha nem vetted volna észre ma Magyarországon csak az nem vesz drogot aki nem akar. Az unió felé pedig megy a jelentés hogy mi harcolunk a drogok ellen. Ha legalizálnák akkor sem lenne szabadabb a piac.
2021. okt. 9. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
Igen, sajnos. :(
2021. okt. 9. 15:20
 5/29 anonim ***** válasza:

Szerintem nem tervezik de ha elég magas lesz a népességben az elfogadottsága akkor majd tervezni fogják.

(Pl. Obama az első megválasztásakor még nem támogatta a melegházasságot, a második kampánya alatt meg már igen. Miért? Mert gondolhat ő bármit is akkor is azt fogja mondani amit a szavazók hallani akarnak. Orbán is ezt csinálja ha választást akar nyerni.)


"Miért kezd anyagozni egy gyerek?


Alapvetően a szociális minták a meghatározók, tehát hogy miben nő fel az a gyerek, mit lát, mi lesz a természetes számára. A szegregátumban azt látja, hogy „apám ki van dőlve a piától, anyám tolja a ricsit, én meg szívom a biofüves cigit százötvenért”, mondjuk nyolcévesen. És egész falvak élnek így. Ott kellene nagyon komoly felvilágosító munkát végezni. A városokban, a középosztálybeli családokban pedig azt látja a gyerek sokszor, hogy apa ideges, feszült, és olyankor bekap egy nyugtatót; ez is függés, és meghatározó minta a gyereknek, ahogy az is, ha a szülő minden este szorgosan nyitogatja a hűtőt, és issza számolatlanul a söröket. " Zacher Gábor

2021. okt. 9. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:

Csak mondjuk teremtene állásokat és jó sok adó lendulne az allam penztarcajaban, ami jobb lenne nekunk.

(Ha nem lopjak el)

2021. okt. 9. 15:21
 7/29 anonim ***** válasza:
59%

Nem tudják legalizálni, mert azonnal lázadna a sok házipáleszes ősalkoholista, hogy a soros bedrogozza a gyereket.

Vagyis ez az ország túl hozzá.

2021. okt. 9. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
69%
Túl buta*
2021. okt. 9. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:

Azert szerintem az utolso idokben a nem nyugdijas korosztalyban valtozott az ekberek velemenye errol, csak az a problemabhogy a mainstream media csak a meleghazassagot es az lmbtq-t nyomja gozerovel ami szerintem nem olyan fontos mint amirol irtam. De csak szerintem.

Es az is nagy problema hogy a szintetikus szutykokat osszekeverik azzal amivel nem kene. Ez is egy eleg rendes felretajekoztatas eredmenye.

2021. okt. 9. 15:26
 10/29 árokpart ***** válasza:
62%
Teljesen legalizálni még ha akarnák sem tudnák szerintem, mert ezekre nemzetközi egyezmények is kötik a kormányt. Európában egyedül Hollandiának engedte meg az ENSZ , hogy teljesen legális legyen. Inkább a dekriminalizálását értetted, mert olyan egészen biztosan nem lesz, hogy szabadon vehess úgy mint mondjuk cigit.
2021. okt. 9. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!