Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kint lesztek a következő...

Kint lesztek a következő Békemeneten? Jó lenne, ha minél többen ott lennénk, mert most üzenhetünk Brüsszelnek és a hazai ellenzéknek is!

Figyelt kérdés
Csizmadia László szervező: [link]
2021. okt. 10. 15:19
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Nem fog nyerni a jelenlegi ellenzék, és ha minél többen leszünk kint október 23-án, akkor nagyobb sikerrel győzhet a Fidesz jövőre. Ezért kell sokunknak elmenni most, hogy megmutathassuk, micsoda támogatottsága van a kormánynak, 11 évvel azután is, hogy hatalmon vannak!
2021. okt. 10. 15:41
 12/17 anonim ***** válasza:
90%
Hát, én nem támogatom a jelenlegi kormányt, miért kellene kint lennem? :-D Egy rakás intézkedésük nekem csak ártott, nem vagyok mazochista, hogy azt támogassam, aki rosszat tett nekem.
2021. okt. 10. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
A CÖF NEM civilszervezet, hanem Fidesz szervezete. Soha nem veszek részt párt rendezvényen.
2021. okt. 10. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
93%

#11

De ha nyerne, feltéles módban: megküzdenél az utcákon Viktor apánkért?

2021. okt. 10. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Nem, a szavazófülkékben kell a megfelelő helyre tenni az ikszet. Ha valaki csalással nyer, az ellen kell fellépni.
2021. okt. 10. 15:55
 16/17 anonim ***** válasza:
81%

9: ott sincs 🤣

Fura módon a kórházban meghaltaknak hirtelen negatív teszteket hoznak, de mégis vírusos tüdőgyulladás a halál oka. Hát mi van itt?

2021. okt. 10. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Majd dobálok nektek tápot, birkák.
2021. okt. 14. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!