Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az előválasztás végül csak...

Az előválasztás végül csak arra lesz jó, hogy a Fidesz kiválaszthassa magának az Orbánnak legkellemesebb ellenfelet?

Figyelt kérdés

Semmi nem akadályozza, hogy most Rogánék utasítsák a Kubatov-lista népét, hogy szavazzon le Dobrevre, mert az már látható, hogy Márki-Zay veszélyes ellenfél lehet Orbánnak.


Hogy lehet, hogy az ellenzéki partok nem számoltak előre ezzel a veszéllyel?



2021. okt. 10. 19:46
A kérdező szavazást indított:
Ennek bizony reális a veszélye
Nem tartok ettől
Fidesz szavazó vagyok, engem nem erdekel a Gyurcsány show
16 szavazat
 1/3 anonim ***** válasza:
81%

A Fidesznek nem érdeke beavatkozni, mert ha csak a gyanúja is felmerülne az egy magasabb részvételt és népharagot váltana ki, ami Dobrevnek lenne rossz.


Nekik az a dolguk hogy megvárják azt, hogy a DK mozgósítsa a saját szavazóit és közben meg kiderüljön hogy MZP mögött nincs több protest szavazat, mint amit már az első körben is megkapott.

A Jobbik nem fog nekik kampányolni és szerintem a Momentum se fogja túlzásba vinni.

2021. okt. 10. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is nagy a kockázata egy ilyen mozgósításnak. Ha ez nyilvánosságra kerül (mert itt lényegében be kéne rántani 20-60 ezer embert, a kubatov listán szereplő nagymamakat stb.) ami valljuk be hatalmas nyomokat hagy, a sajtó azonnal felkapja, és irtó kellemetlen, még ennek a gátlástalan ner maffiának is, és bábjának, Klárának is.
2021. okt. 10. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

2:

Mondjuk ez igaz, a standokhoz beálló fanatikusok pedig úgysem tudnák tartani a szájukat, hamar kiderülne hogy miért is vannak ott.


Aminek reálisabb a veszélye, az a fidelitasosok önkéntes aktivizmusa, bár ők talán nincsenek annyian, hogy érdemben befolyásolhassák az eredményt és sanszos, hogy onnan is kiszivárogna a belsős e-mail..

2021. okt. 10. 21:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!