Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nyerni fog MZP így, hogy a...

Nyerni fog MZP így, hogy a Karácsonyt támogatók inkább Dobrev mellé álltak?

Figyelt kérdés
2021. okt. 12. 20:15
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
28 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
37%
Nem, és ezt Márki-Zay rendesen el is kúrta. Ha egy ilyen alapvető dolgot nem látott előre, hogy tudna eligazodni a nemzetközi politika sokkal bonyolult világában? Ez kb egy level 1-es kihívás volt, még ezt sem tudta megugrani. Simán tőrbe csalná bármelyik nemzetközi nagyágyú. Nem miniszterelnöki szintűek a képességei.
2021. okt. 12. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
59%
Nincs rá semmilyen bizonyíték, hogy a Karácsonyt támogatók inkább Dobrev mellé állnának. A minap láttam egy ilyen felmérést, amely alapján kb 70% Márki felé húzott (pontos értékre nem emlékszem, de megtalálható a neten). Persze ez sem biztos, hogy így van, de az ellenkezőjére sem utal semmi.
2021. okt. 12. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
88%
Igazából ha az előválasztást nem MZP nyeri akkor Dobrevvel a 22-es választásra is kereszte lehet vetni. Nem azt mondom hogy akkor nem szavaznék Dorevre, de biztosan tudom hogy tömegek mennék a Fideszre szavazni Gyurcsáynfóbiából akik amúgy nem feltétlenül tennék.
2021. okt. 12. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
2%

Mit érne vele ha nyerne ? A választásig ő lenne a fenegyerek után pedig a pártok félreállítanák megszavaznák dobrevet. A pártoknak egy pártkatona kell aki fegyelmezetten tudomásul veszi a mutyit. MZP nem ilyen.

Úgy járna mint Hadházi. Ő sem szimpatikus egyetlen pártnak sem mert mindenhol fel akarja tárni a mocskot. Mocsok pedig van bőven ezen az oldalon is.

2021. okt. 12. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
87%

Tudja a hóhér. De arra is emlékszek, hogy a DK-s "kutatók" azt jelezték előre az első forduló alatt, hogy nem is lesz szükség második fordulóra, mert Dobrevnek meglehet az 50+%. Ehhez képest 35%-a lett "csak".

Nem mondom azt, hogy MZP fog nyerni, csak ezt a kijelentést, miszerint Karácsony támogatóinak a nagy része Dobrev mellett áll, erős fenntartásokkal kezelném.

2021. okt. 12. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
#3 Igaza van ebből a szempontból, nem is értem azokat akik Dobrevet istenítik. Elfelejtették mi történt, vagy nem is tudják ki ő? Vagy ennyire hülye a magyar nép egy része? Bocsánat, én tudom hogy ennyire hülye, de ezen még én is meglepődtem.
2021. okt. 12. 20:23
 7/8 anonim ***** válasza:
52%
Igen, én is úgy látom MZP-nek nincs politikai tanácsadója, mint az amerikai szenátorok mögött egy csapat tanácsadó áll. Mit mondhat, mikor, hogyan, kinek...
2021. okt. 12. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
92%

"Mit mondhat, mikor, hogyan, kinek..."

Lefordítva kinek mit kell hazudni, hogy minél hatékonyabban verd át a választókat.

Akkor inkább MZP aki nyílt és őszinte. Persze néha hülye de ki nem az.

2021. okt. 12. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!