Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jól tette Karácsony Gergely,...

Jól tette Karácsony Gergely, hogy visszalépett Márki-Zay Péter javára?

Figyelt kérdés

2021. okt. 13. 00:36
A kérdező szavazást indított:
Jól tette. Így nagyobb eséllyel győz Márki, mint Dobrev.
Nem tette jól, Karácsony több szavazatot kapott volna Dobrevnél, mint amennyit most Márki kaphat.
A visszalépése nem változtat az erőviszonyokon.
Ha nem lépett volna vissza, akkor most mindkét úrieember lejáratásban részesülne.
Nem tette jól, hiszen Karácsony nem csak Dobrevet, de Orbánt is képes lenne legyőzni.
Jól tette, mert így Márki Dobrevet és Orbánt is le tudja majd győzni.
72 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
29%
Rosszul tette, a legtöbb szavazója Dobrever szavazott, jó nevetséges egy alak.
2021. okt. 13. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
56%
Jól tette. Azon a héten jöttem rá, hogy mennyire gyenge. Így legalább feltette az i-re a pontot.
2021. okt. 13. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
39%
Picit unalmasabb lett azóta a showműsor, én bánom, hogy visszalépett. A másik két alakon is lehet jól szórakozni, de egyik sem olyan bárgyú, mint KariGeri volt.
2021. okt. 13. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
89%

Ahogy nekiindult ennek az egésznek jól tette. Ezzel a nem is akarok miniszterelnök lenni, de bedobom magam a közösbe, hátha ez kell a váltáshoz hozzáállásal nem lehet nyerni. Ráadásul lejáratható.

Mondjuk megjegyzem a lejárathatóságát Dobrev is beláthatná. Hiába építi remekül a kampányt, hiába nyer előválasztást, ha aztán élesben elég lesz annyit ellenkapmányolni a Fidesznek, hogy hú, a másik jelölt Gyurcsány Ferenc felesége.

Nemhiába Karácsony volt végig legjobban lehúzva a Gyurcsány show nevű förmedvényben. Esélyesnek tűnik, mint vetélytárs. Dobrevet meg elég az utolsó pillanatban, élesben visszahúzni. MZP meg csak simán nem tűnt ellenfélnek a második fordulóig. Most hiába izélgetik, hogy ő a statszita a Gyurcsány showban, ha eddig full ellenkezőt is mondtak. Meg ha belegondolunk a Fidesz keresztény konzervatív, legalábbis annak kamuzza magát, most egy szintén keresztény konzervatív ellenfelet nehezebben leszólni, mert akkor az hatalmas öngól, függetlenül attól, hogy MZP megnyilvánulásaiból ítélve ő teljesen máshogy kezeli ezt a keresztény konzervatív dolgot.

2021. okt. 13. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
53%
Csakhogy MZP től undorodik az ellenzek nagy része.
2021. okt. 13. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
41%

Szerintem már lényegtelen.

A vak is látja,hogy egyik alkalmatlanabb mint a másik,két gyenge hamis és hataloméhes ember.

Mai napig nem értem Jakab Péter hogy eshetett ki két ilyen megbízhtatlan álnok alak ellen,akik bomlasztják az ellenzéket.

Innentől hajrá DK!!

2021. okt. 13. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
#6 Igazából én értem miért eshetett ki. Főképp életérzésekkel akar embereket meggyőzni, és akiket ezzel meg tud győzni, azok nem vesznek részt az előválasztáson. Legalábbis én azt láttam, hogy helyben nálunk kisvárosban támogatottsága magas, de senkit nem érdekel az előválasztás, el se megy.
2021. okt. 13. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
22%
Karácsony szimpatizáns vagyok, és lelombozott a döntése. Mindazonáltal mégis egyet értek vele. A kormányváltás a legfontosabb.
2021. okt. 14. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!