Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Márki-Zay Péter azt állította,...

Márki-Zay Péter azt állította, Karácsony programjában együttműködésük óta nincs benne az alapjövedelem. Esély sincs rá, hogy ez az ember bármilyen baloldali programot megvalósítana. Van olyan baloldali, aki ezek után szavazna erre az emberre?

Figyelt kérdés
Én Karácsony-szavazóként pont ezért nem Márki-Zay-ra szavaztam az előválasztás második körében, mert tudtam, hogy baloldali programokat ő nem fog megvalósítani. Lehet, hogy Márki-Zay (szokás szerint) megint hazudott, és Karácsony nem mondott le az alapjövedelemről, ám akár lemondott róla, akár nem, Márki-Zay semmilyen baloldali kezdeményezést nem fog végrehajtani.

2021. okt. 13. 18:49
1 2 3 4 5 6
 1/56 anonim ***** válasza:
88%
Aki alapjövedelemben hisz, az gondolom az UCC törvényekben meg a laposföldben is...
2021. okt. 13. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/56 anonim ***** válasza:
82%
Alapjövedelmet senki nem ígér, mint ahogy életszínvonal emelkedést sem.
2021. okt. 13. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/56 A kérdező kommentje:
Spanyolországban már részben bevezették, úgyhogy ezt most hagyjuk.
2021. okt. 13. 18:51
 4/56 anonim ***** válasza:
80%
A közös ígéret az az elszámoltatás.
2021. okt. 13. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/56 anonim ***** válasza:
54%
Lesz alapjövedelem, de még nem időszerű (+20év)
2021. okt. 13. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/56 anonim ***** válasza:
79%

"Spanyolországban már részben bevezették, úgyhogy ezt most hagyjuk."


hm, már nyilvánvaló miért költöztek oda Orbán Rasiék

2021. okt. 13. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/56 anonim ***** válasza:
80%

Potyázunk, potyázunk ? Mivan, büdös a munka ?

Alapjövedelem meg egy nagy l-f-sz. Aztán miből ?

Azoknak az adójából akik dolgoznak. Szóval te és a társaid tapsikolnak a többkulcsos adóért. Lehúzni azt aki tanult, dolgozik és érvényesülni akar, aztán szétosztani a pénzt a lusták között.

2021. okt. 13. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/56 anonim ***** válasza:
92%
Baloldali vagyok mindíg is az voltam, de ilyen ökörséget sosem támogatnék mint az alapjövedelem.
2021. okt. 13. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/56 anonim ***** válasza:
58%

Igen, ezek után is MZP-t támogatom.

Mellette vagyok, hogy a szociálisan kiszolgáltatott embereket támogassuk amennyire csak lehet, de ez nem azt jelenti, hogy az ingyenélőket is szeretném eltartani. Az alapjövedelem sem a fán teremne, hanem a dolgozó emberek adójából.

2021. okt. 13. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/56 anonim ***** válasza:
38%

Alapjövedelem előbb-utóbb biztosan lesz mivel elkerülhetetlen és szükségszerű. Ezt csak azok a nem éppen műveltek nem értik meg és tagadják, akiknek úgy általában fingjuk sincs a világról és a gazdaságról és azok működéséről úgy szélesebb tekintetben.


Az már más kérdés, hogy minálunk bizonyára a lehető legkésőbb fogják bevezetni.

2021. okt. 13. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!