Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Dobrev vs MZP miniszterelnöki...

Dobrev vs MZP miniszterelnöki vita vélemények?

Figyelt kérdés
Nekem MZP összeszedettebbnek, nyugodtabbnak tűnt, mint Dobrev. MZP szerintem jobban tárgyal. Dobrev viszont mint valami színésznő, mintha előadna valamit, szerepet játszik. Az érdekes volt, hogy vita során előkerült Gyurcsány neve. Hirtelen az az érzésem lett, ha ellenzéki minelnöki előválasztást megnyerné Dobrev, és tavasszal az ellenzék lenne többségben a Parlamentben, akkor valójában Gyurcsányt javasolnák miniszterelnöknek. Nem tudom miért lett hirtelen ez a fura érzésem. Mit szóltok a két jelölt vitájához?
2021. okt. 13. 19:31
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Valahol vissza lehet ezt nézni anélkül hogy az RTL-nél kéne regisztrálni?
2021. okt. 13. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
4%
A program közös, hogy ki lesz a kormányfő részletkérdés.
2021. okt. 13. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
2-es szerintem valójában pártérdek mindenki részéről.
2021. okt. 13. 19:33
 4/23 anonim ***** válasza:
58%
Az összefogásban van az erő, mindenki ugyan azt akarja jogallamiságot!
2021. okt. 13. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
1-es még tart a vita, de igen biztos visszanézhető.
2021. okt. 13. 19:34
 6/23 anonim ***** válasza:
11%
Csak a rákos rtl-en lehet nézni, amihez regisztrálni kell, majd utólag megnézem valahol máshol...
2021. okt. 13. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
39%
Nekem olyan ember kell akimint az ellenzek a szegeny embert segiti ez a BALOLDAL! Viszont MZP fideszes politikat is folytatna reszben es most megijedtem mert MZPre akarok szavazni de ugy erzen Klara jobban kepviselne a baloldali ertekeket pl tobbkulcsos ado es alap jovedelem.
2021. okt. 13. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
27%
Az látszik hogy az elszámoltatás az mindenképp meg lesz bárki nyer.👍
2021. okt. 13. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
4-es szerintem a közös az egy valami: a kormányváltás. Ezen kívül pártérdekek de nem összefogasban. Az most csak a kormváltashoz kell.
2021. okt. 13. 19:35
 10/23 anonim ***** válasza:
28%
mzp elbujhat, dobrev felmossa vele a padlot.
2021. okt. 13. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!