Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az ellenzékieknek mi a baja...

Az ellenzékieknek mi a baja Márky-Zay-jal?

Figyelt kérdés

Azt olvasom mindenhol, hogy tiszta orbán, fideszes retorikát használ, stb.

Hát eddig meg rengeteg helyen azt olvastam itt az oldalon, hogy Orbántól bárki jobb, tök mindegy ki jön, csak Orbán ne. Akkor miért nem jó MZP?



2021. okt. 13. 22:39
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
16%
persze ha o nyeri az ev-t, ra szavazok jovore, de a mai vitaban is megmutatta, hogy csak mocskolodni tud, raadasul alaptalanul.
2021. okt. 13. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
83%
Az a bajuk, hogy hazaárulók, MZP meg nem csipázza a hazaárulókat!
2021. okt. 13. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
78%
Nem tudom honnan veszed ezt, MZP-t nagyon sokan támogatják. MZP tökéletesen alkalmas Orbán leváltására. Nézz szét itt jobban gyakorin is.
2021. okt. 13. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
28%
12 konzervatív, anti-szoc kormányzás után pont nem egy konzervatív, anti-szoc kormányzásra van szükség. A retorikája valóban a fideszre hajaz, és pont ez az a retorika, amire nincs szükség a közéletben.
2021. okt. 13. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:

#3

Én is úgy gondolom, hogy tökéletesen alkalmas rá, de itt az oldalon nem azt látom, hogy így gondolnák. Több a MZP támogató, de nem annyira elsöprően több, mint arra én számítanék. Komolyan nem látják az ellenzékiek, hogy van egy tökre új arc, akin igazán nincs fogás és összegyúrcsányozni sem lehet, ellene meg ott van Gyurcsány felesége?

2021. okt. 13. 22:46
 6/29 A kérdező kommentje:

#4

Miben hasonlít a fidezs retorikájára? Miben más a fidesz retorika, mint mondjuk a DK-s retorika?

2021. okt. 13. 22:47
 7/29 anonim ***** válasza:
28%

"Az ellenzékieknek mi a baja Márky-Zay-jal?"


Tul zajos! :)

2021. okt. 13. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
29%
6 Például hazaárulózta azokat, akik nem őt, hanem az ellenfelét támogatják. A fidesz állította önmagáról azt, hogy ők a haza (aki pedig másra szavaz, az nem tartozik a hazához).
2021. okt. 13. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
76%
Nem -jal, hanem -val. (Zai+val)
2021. okt. 13. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
28%
Az, hogy Gyurcsány nem csicskította be, mint a többieket.
2021. okt. 13. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!