Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszes szavazók, cikisnek...

Fideszes szavazók, cikisnek érzitek a Békemenetet azért nem vesztek rész rajta?

Figyelt kérdés
Egy fideszes ismerősöm sem megy soha inkább otthon tévézik.
2021. okt. 15. 11:36
 1/5 B.112-es ügynök ***** válasza:
85%
Sok értelme van a Fidesz Prájd-nak...
2021. okt. 15. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Annyira nincs közel, hogy rászánjak egy napot. De a szavazófülke közel lesz tavasszal, ez a lényeg.
2021. okt. 15. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
85%

Az első kettőn voltam. Aztán nekem kicsit sok lett, hogy Románok jöttek Erzsébet utalványért. Egy kicsit sok lett a Székely zászló. Kicsit sok lett az agresszív nyugdíjas.

Emellett valahogy nem veszek észre előrelépést 11 év kétharmad alatt. 2010-ben azért szavaztam a Fideszre, mert azt igérték elítélik Gyurcsányt. Azért szavaztam rájuk, mert azt igérték nyilvánosak lesznek az ügynökakták. Egyikből se lett semmi. Azóta egyébként végig hallgattam az öszödi beszéd teljses egészében és ma már másképp látom azt amiről szólt. És ma már valahogy másképp látom azt is amire 2010-ben és 2014-ben szavaztam. Ma már kevésbé érzem jó választásnak Orbánt. És messze cikinek érzem azt, hogy a másik fél lealacsonyításával, gyakorlatilag ovodás módszerekkel akarunk megnyerni egy választást. Nem látok programot a saját oldalunkról, csak Gyurcsányozást, míg az ellenzék legalább bejelentette a, hogy bevezetné az Eurót. Fideszes voltam, de mindig is inkább EU párti, most nem értem a személyes ellentétek miatt miért kell ellenségnek beállítani azt, ahova gyakorlatilag 1100 éve vágytunk. Szóval csalódot vagyok.

Nem fogok erre a békemenetre elmenni. Az én zászlóm a piros-fehér-zöld. Ahogy megtagadom a szivárványosat, én ugyanúgy megtagadom a Székelyt. Amúgy is karon ülő gyerekeket és anyukákat várnak. De, ha nem így lenne se mennék. Nem látom értelmét.

Igen. Ciki!

2021. okt. 15. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
81%
En sem ismerek senkit aki jar ezekre pedig vannak verfideszes ismik.
2021. okt. 15. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
82%
Birkamenet az.
2021. okt. 15. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!