Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményed a Mi Hazánk...

Mi a véleményed a Mi Hazánk pártrról?

Figyelt kérdés

Én azt látom, hogy itt az oldalon nagyon tisztelt pártrról van szó.


Én utálom a Mi Hazánkot, és benne lévő politikusokat. Embernek nem tartom őket. Toroczkai Laci olyan rágalomhalmazt mondott MZP-re, hogy már fájt.

Én már előtte utáltam a Mi Hazánkot. Kicsit ismertetném a párttal, ha valaki nincs képben. Sokan tagadják, hogy ők náci párt lenne, ebben lehet igazuk van, hiszen neonáci párt, de ha szebben fogalmaznánk, egy rasszista, homofób párt.

Talán az egyik legelső megmozdulások, amit megismertem, az volt, mikor 2020-ban a koronavírus járvány első hullámának a végén, amikor tiltott volt a gyülekezet, ők több ezer skinheaddel felvonultak a Deák téren a cigányokra olyanokat ordibáltak, hogy aki szerint az normális, az igen beteg. Egy ciganygyerek késelt, egy ilyen felvonulással azzal a cigányokgyerek szintje ALÁ süllyedtek, de mindegy.

A második a Dúró Dóra könyvdarálása, a melegek aberáltnak nevezesével. Vicces, hogy az aberáltoz le másokat, akinek alig van agya a gondolkodáshoz.

Harmadik a Trianoni határok visszaszerzése, a NATOból való kilépés EUból való kilépés. Ez egyértelmű, hogy ez csak sima ígérgetés, de az utóbbi kettő talán nem. Magyar lakosság vagy 70℅ EU párti, ergó egyáltalán nem tekintik figyelembe a magyarokat, de ők a nagy magyar párt. A NATOból való kilépés igen veszélyes lenne, főleg ha mégis Trianonozik az MH (ám fáj hogy valaki mennyire nincs képben. Már párizsi békeszerződés van érvényben, nem a Trianoni) és az katonai segítség nélkül nem fog menni.

Negyedik az most a jelenben van. Felnéztem a Mi Hazánk YouTube csatornájára. "Nem leszünk cigányország" "Nem engedjük, hogy az aberáltak befolyásolják a gyerekeinket" "Oltatlanok diszkriminációja" (ezzel egyetértek, de vicces nem, hogy ők beszélnek erről, de közben a cigányokkal, melegekkel is ezt csinálnák sokkal durvább módon), "Fáklyás felvonulás a cigányok ellen Olaszikán", " Fáklyás felvonulás XY-on helyen", "Le a kezet a gyerekeinkről" (ez az idézet eléggé gyanús hogy máshol is láttam ugyanilyen formában... ) stb stb.

Kommenjeimet YT-n ha őkrá írok kritikát csúnya szó nélkül, törlik. Egyszer fenthagyták, akkor ott konkrétan lecigányoztak a Mi Hazánkos szavazók, és azt mondták, hogy jogosan félek, hiszen minden cigány megkapja a jussát, de jól elvagyok a fehér bőrömmel.. :D


Ja és mindig a Fidesszel együtt "szavaz", furi nem?



2021. okt. 16. 00:33
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/72 anonim ***** válasza:
62%
Seehonnan sem llátni egy db. hirdetélést rőlük, hogy kik-mik ők, csak itt hallani, hogy léteznek.
2021. okt. 16. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/72 anonim ***** válasza:
16%

az en gondom ott kezdodik hogy antiszemita tetvek,es egyaltalan mi az hogy a "MI Hazank"?

az masok hazaja is tetszik nekkikk vagy sem es ezek a masokk vannnak halistenke tobben!

2021. okt. 16. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/72 anonim ***** válasza:
74%
Gyakorlatilag semmi nem igaz, amit a Mi Hazánkról írsz.
2021. okt. 16. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/72 A kérdező kommentje:
Nem? xD Elég rá nézni a Youtube csatornájukra, vagy facebook oldalukra.
2021. okt. 16. 09:50
 15/72 anonim ***** válasza:
80%
A videók címe igaz. Ebből is látszik, hogy egyedül ők foglalkoznak a magyar nemzet legégetőbb problémáival. Viszont kb. semmi más nem igaz, amit írsz.
2021. okt. 16. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/72 anonim ***** válasza:
98%

Kérdező hátha tanulsz belőle:

2020-ban annyira tiltott volt a gyülekezés,hogy még postás tüntetés is volt ha jól emlékszem nagyjából a MHM tiltakozásával egy időben.


A könydarálás felhívta a figyelmet egy valós problémára.

A homoszexualitás a szexualitás perverziói közé tartozott régen,ezt mostanra a meleglobbi hatására persze kivették az aberrációk közül de ettől még az ami.


Nato és Eu-ból való kilépés lassan időszerű lesz ezeknek a szervezeteknek több hátránya van lassan mint előnye.


Jogod van nem kedvelni őket szíved joga leszavazni a neoliberálisokra vagy a magukat kereszténynek hazudó posztkommunistákra,de csak a saját magad hülyének nézésére szavazol.

2021. okt. 16. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/72 A kérdező kommentje:

Postástüntetésnél gondolom nem szidták a cigányokat, és nem akarták őket kiírtani.

Szexuális perverzió? Oké. Akkor a házasság előtti szexet is tiltsuk be, régen az sem volt elfogadott. Sőt az előjátékot is tiltsuk be természetesen két nem között, valamint az óvszer használatát is.


Nato véd minket, EU még mindig jó nekünk gazdaságilag.



Inkább a neolibsi vagy a kamu keresztények mint a nácik.

2021. okt. 16. 10:49
 18/72 anonim ***** válasza:
97%

18.

AZ MHM tüntetésen sem mondtak olyat,hogy kiakarnák irtani a cigányokat.


Én az orvosi oldalát írtam le nem tudom miért keverd ide a vallást de te tudod:D


A Nato nem véd meg semmitől egy rakás f.s az egész,ha az oroszok beindulnának tudod hol tudnák őket megállítani? Elárulom Brüsszelnél

nem viccelek ezt egy amerikai jelentés írta le.

Eu hát lassan nettó befizetők leszünk nem fogja megérni bent lenni.

2021. okt. 16. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/72 A kérdező kommentje:

"Kereszténynek hazudó posztkommunistákra"

"Nem tudom miért kevered ide a vallást"


?????????



Ja nem mondták ki egyszer sem, "nem leszünk cigányország" "meg kell állítani, hogy nőjjön a cigányok száma" - aztán Trianonnal példáloztak, fáklyás felvonulások, az a sok skinhead támogató.


Cigányok ellen vonulnak fáklyákkal, de az nem zavar, hogy az ország el lett adósítva Kínának? A 30 000 halottról egyszer sem beszéltek.


Mégis a Fidesz az EU-s forrásokból gazdagszik, meg Schengen mindenkinek jó.

2021. okt. 16. 11:05
 20/72 anonim ***** válasza:
97%
Szánalmas ez a nyivákolás. Ennyire fostok egy elvileg jelentéktelen párttól? Vagy savanyú a szarabbikos szőlő, ahogy a parizeres bohócot lehúzták a klotyón? És akkor az alakulásuktól kezdve hajtogatjátok a "fidesz szatelitpártja" című elméletet, de még eddig bizonyítani nem tudtátok.
2021. okt. 16. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!