Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményed a Mi Hazánk...

Mi a véleményed a Mi Hazánk pártrról?

Figyelt kérdés

Én azt látom, hogy itt az oldalon nagyon tisztelt pártrról van szó.


Én utálom a Mi Hazánkot, és benne lévő politikusokat. Embernek nem tartom őket. Toroczkai Laci olyan rágalomhalmazt mondott MZP-re, hogy már fájt.

Én már előtte utáltam a Mi Hazánkot. Kicsit ismertetném a párttal, ha valaki nincs képben. Sokan tagadják, hogy ők náci párt lenne, ebben lehet igazuk van, hiszen neonáci párt, de ha szebben fogalmaznánk, egy rasszista, homofób párt.

Talán az egyik legelső megmozdulások, amit megismertem, az volt, mikor 2020-ban a koronavírus járvány első hullámának a végén, amikor tiltott volt a gyülekezet, ők több ezer skinheaddel felvonultak a Deák téren a cigányokra olyanokat ordibáltak, hogy aki szerint az normális, az igen beteg. Egy ciganygyerek késelt, egy ilyen felvonulással azzal a cigányokgyerek szintje ALÁ süllyedtek, de mindegy.

A második a Dúró Dóra könyvdarálása, a melegek aberáltnak nevezesével. Vicces, hogy az aberáltoz le másokat, akinek alig van agya a gondolkodáshoz.

Harmadik a Trianoni határok visszaszerzése, a NATOból való kilépés EUból való kilépés. Ez egyértelmű, hogy ez csak sima ígérgetés, de az utóbbi kettő talán nem. Magyar lakosság vagy 70℅ EU párti, ergó egyáltalán nem tekintik figyelembe a magyarokat, de ők a nagy magyar párt. A NATOból való kilépés igen veszélyes lenne, főleg ha mégis Trianonozik az MH (ám fáj hogy valaki mennyire nincs képben. Már párizsi békeszerződés van érvényben, nem a Trianoni) és az katonai segítség nélkül nem fog menni.

Negyedik az most a jelenben van. Felnéztem a Mi Hazánk YouTube csatornájára. "Nem leszünk cigányország" "Nem engedjük, hogy az aberáltak befolyásolják a gyerekeinket" "Oltatlanok diszkriminációja" (ezzel egyetértek, de vicces nem, hogy ők beszélnek erről, de közben a cigányokkal, melegekkel is ezt csinálnák sokkal durvább módon), "Fáklyás felvonulás a cigányok ellen Olaszikán", " Fáklyás felvonulás XY-on helyen", "Le a kezet a gyerekeinkről" (ez az idézet eléggé gyanús hogy máshol is láttam ugyanilyen formában... ) stb stb.

Kommenjeimet YT-n ha őkrá írok kritikát csúnya szó nélkül, törlik. Egyszer fenthagyták, akkor ott konkrétan lecigányoztak a Mi Hazánkos szavazók, és azt mondták, hogy jogosan félek, hiszen minden cigány megkapja a jussát, de jól elvagyok a fehér bőrömmel.. :D


Ja és mindig a Fidesszel együtt "szavaz", furi nem?



2021. okt. 16. 00:33
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/72 anonim ***** válasza:
21%
Csicskapárt.
2021. okt. 17. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/72 anonim ***** válasza:
17%

15-os

es a magyar nemzet legegetobbb problemaja a zsidogyuloletre szitas,es a cciganygyuloletre szitas? mert toroczkai es csurheje ezt teszi!!

2021. okt. 17. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/72 anonim ***** válasza:
23%
A Mi Hazánk az egyetlen párt, aminél azt mondom, hogy akkor inkább maradjon a Fidesz. Azt hiszem, ez sokat elárul.
2021. okt. 17. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/72 anonim ***** válasza:
100%

nem tartom magamat radikális nacionalista magyarnak, van bennem német, orosz, ukrán és még ki tudja mennyi vér, nem voltak polgári felmenőim, Budapesten születtem, de visszamenve az időben egyik nagyszülőm se budapesti.


azt látom, hogy az MH az egyetlen párt, amelyik mer kritikát megfogalmazni a globális pénzügyi és politikai elitről, a gigacégek visszaéléseiről, a koronavírus-járvány haszonélvezőiről, és minden olyan kérdésről, amelyek az életünket ténylegesen meghatározzák és nem csak a médiából áradó jobbos-balos sallangokat ismétli. én inkább az erős nemzetállamokban hiszek mint egy globális maszlagban és a virradat program ezt hivatott támogatni.

2021. okt. 17. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/72 anonim ***** válasza:
14%

37-es

a "kritika" es az antiszemitizmus az KETTO!! eg es fold!!

tobbszor irtam mar szemelyesen ismerem a toroczkai lacit!! egy megveszekedett antiszemita troger!!

2021. okt. 18. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/72 anonim ***** válasza:
93%
#38 Persze, persze :D
2021. okt. 18. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/72 A kérdező kommentje:
34, végre egy Mi Hazánkos, aki megtudja normálisan fogalmazni miért szimpatizál vele, ment a zöld kéz.
2021. okt. 18. 12:50
 38/72 A kérdező kommentje:
33, én is így vagyok ezzel. Csak kötekedni tudnak a szavazóikkal együtt.
2021. okt. 18. 12:51
 39/72 anonim ***** válasza:
78%

Több dologban is egyet értek velük. Például végre van valaki aki tényleg felszólal a cigány bűnözés ellen, próbálják a kisembert védeni tényleg leállnak az utca emberével is beszélni.


De sose tudnék rájuk szavazni a politikusaik miatt. Novák Előd egy rettenetesen gyáva ember, mikor pl. a Polgár Tamás is legyintett egyet felé a bíróság folyosóján majd összeszarta magát, most meg ott vonulgat a betyársereggel, mint valami kemény nemzetvédő. Kész röhej.

A Dúró Dórát politikusként szerintem csak kirakatnak használják.

Toroczkai-ról a 2006-ban történtek után pedig megvan a személyes tapasztalat/vélemény......

2021. okt. 18. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/72 A kérdező kommentje:
39, valóban van cigánybűnözés és ez ellen tényleg kéne tenni valamit, de a fáklyás felvonulásaik inkább rontanak a helyzeten, nem minden cigany bűnöző, de ők azt akarják hogy az összes cigánynak szar legyen.
2021. okt. 18. 14:36
1 2 3 4 5 6 7 8

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!