Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményed a Mi Hazánk...

Mi a véleményed a Mi Hazánk pártrról?

Figyelt kérdés

Én azt látom, hogy itt az oldalon nagyon tisztelt pártrról van szó.


Én utálom a Mi Hazánkot, és benne lévő politikusokat. Embernek nem tartom őket. Toroczkai Laci olyan rágalomhalmazt mondott MZP-re, hogy már fájt.

Én már előtte utáltam a Mi Hazánkot. Kicsit ismertetném a párttal, ha valaki nincs képben. Sokan tagadják, hogy ők náci párt lenne, ebben lehet igazuk van, hiszen neonáci párt, de ha szebben fogalmaznánk, egy rasszista, homofób párt.

Talán az egyik legelső megmozdulások, amit megismertem, az volt, mikor 2020-ban a koronavírus járvány első hullámának a végén, amikor tiltott volt a gyülekezet, ők több ezer skinheaddel felvonultak a Deák téren a cigányokra olyanokat ordibáltak, hogy aki szerint az normális, az igen beteg. Egy ciganygyerek késelt, egy ilyen felvonulással azzal a cigányokgyerek szintje ALÁ süllyedtek, de mindegy.

A második a Dúró Dóra könyvdarálása, a melegek aberáltnak nevezesével. Vicces, hogy az aberáltoz le másokat, akinek alig van agya a gondolkodáshoz.

Harmadik a Trianoni határok visszaszerzése, a NATOból való kilépés EUból való kilépés. Ez egyértelmű, hogy ez csak sima ígérgetés, de az utóbbi kettő talán nem. Magyar lakosság vagy 70℅ EU párti, ergó egyáltalán nem tekintik figyelembe a magyarokat, de ők a nagy magyar párt. A NATOból való kilépés igen veszélyes lenne, főleg ha mégis Trianonozik az MH (ám fáj hogy valaki mennyire nincs képben. Már párizsi békeszerződés van érvényben, nem a Trianoni) és az katonai segítség nélkül nem fog menni.

Negyedik az most a jelenben van. Felnéztem a Mi Hazánk YouTube csatornájára. "Nem leszünk cigányország" "Nem engedjük, hogy az aberáltak befolyásolják a gyerekeinket" "Oltatlanok diszkriminációja" (ezzel egyetértek, de vicces nem, hogy ők beszélnek erről, de közben a cigányokkal, melegekkel is ezt csinálnák sokkal durvább módon), "Fáklyás felvonulás a cigányok ellen Olaszikán", " Fáklyás felvonulás XY-on helyen", "Le a kezet a gyerekeinkről" (ez az idézet eléggé gyanús hogy máshol is láttam ugyanilyen formában... ) stb stb.

Kommenjeimet YT-n ha őkrá írok kritikát csúnya szó nélkül, törlik. Egyszer fenthagyták, akkor ott konkrétan lecigányoztak a Mi Hazánkos szavazók, és azt mondták, hogy jogosan félek, hiszen minden cigány megkapja a jussát, de jól elvagyok a fehér bőrömmel.. :D


Ja és mindig a Fidesszel együtt "szavaz", furi nem?



2021. okt. 16. 00:33
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/72 anonim ***** válasza:
0%

#60


Nem tenne nekik jót, mivel szépen csoportosan mint a vadlibák menekülnének el az országból vagy ugranának le a hídról. Csak idáig már a sorkatonaságot támogató 1 bitesek nem gondolkoznak.

2021. okt. 21. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/72 A kérdező kommentje:

Hát Ti nem vagytok normálisak. Az ilyen szituációban pont Ti lennétek azok, akik megfutamodnának. :D


Aki nem ért veletek egyet az nem mind libsi, először tanuljatok egy kis tudományt, utána pedig legyetek büszkék a hamis nemzetiöntudatra.


Trianoni Magyarország befigyel, közben a plafonról a mennyezet omladozik :D

2021. okt. 21. 21:27
 63/72 A kérdező kommentje:

Látom, sok komment lett törölve. Kedves MH-sok, nem lehetne végre normálisan kifejteni a véleményeteket, és nem libsizni? Én egy olyan Magyarországot szeretnék, ahol mindenki az lehet, aki. Ti nyugodtan lehettek fajgyűlölők, de a romáknak ne essenek bántódásuk. A romák nyugodtan bűnözenek, de akkor viseljék a következményeket; a börtönt. :D


Duró Dóra mondott olyant, hogy: "természetesen élhetnek cigányok is Magyarországon, de alkalmazkodjanak a normákhoz" ezzel viszont teljesen egyet tudok vele érteni.

Fidesz alatt Magyarország nem olyan rossz hely, mint a kommunizmus vagy esetleg a diktatúra alatt ilyen szempontból. A törvények betarthatóak, mindenkinek van lehetősége dolgozni, élni rendesen. Attól, hogy Borsód megye cigányainál ez nem népszerű, nem kell kiírtani őket, hanem ha bűncselekményt követnek el, tessék büntetni. Veszprém megyében tény, hogy kevés a cigány, de a veszprémi cigányok dolgozni járnak a gyárba, nevelik a gyermeküket. Van ilyen is. Sok veszprémi cigányt ismerek. Ezek a cigányok normális erkölcsös életet élnek. Szóval ne általánosítsunk.


LMBTQ propagandáról azt gondolom, hogy vannak súlyosabb problémák az országban, hogy ezzel foglalkozunk. Fidesz hazudik ezzel a "propagandával" kapcsolatban. Fogadjuk el a másikat, olyannak amilyen, és támogassuk az állami házasságot köztük, az egyházit természetesen nem. Örökbefogadás amúgy is szigorú feltételek közt megy, én azt mondom, hogy nyugodtan fogadhassanak örökbe, de én minden örökbe fogadott gyereket gyámügyi védelmbe vétel alá állítanék.


Azzal, hogy fidesz fiókpártja, nem tudom. Azon a tényen nem változtat, hogy a szavazói NAGY RÉSZE, fajgyűlölő, homofób begyöpösödött ősmagyar, akik a múltban vannak leragadva (mint ahogy a politikusai is), ezáltal Magyarország nem fog fejlődni. Sőt, inkább csóróbb lesz.


Ellenzékről pedig annyit, hogy attól, hogy valaki baloldali, nem magyargyülölő, de utálják a jobboldali magyarok a baloldali magyarokat, ez viszont már nevezhető magyargyülöletnek. Gyurcsánynak csak annyi szerepe van, hogy DK, DK a legnagyobb ellenzéki párt, de a DK a többihez képest 1/5-e kb. (6párt közül)

Az ellenzék politikával, Márki-Zayyal teljesen egyet tudok érteni. Most lehet liberálisozni, magyarellenesezni. :)

2021. okt. 25. 19:25
 64/72 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező! (47 -es válaszoló vagyok)

Sajnos úgy látom, még mindig nem sikerült megértened, hogy senki senkit nem akar kiírtani. Az általad is idézett Dúró Dóra mondat pontosan leírja a Mi Hazánk álláspontját a cigányságról (és minden más kisebbségről is, bár nekik valahogy jobban sikerül a normákhoz alkalmazkodni). Mivel a Mi Hazánk éppen azért küzd, hogy az igazságszolgáltatás VALÓBAN bűntesse a bűncselekményeket (rassztól, nemzetiségtől függetlenül), innentől kezdve őszintén szólva nem értem, mit ellenzel a párt kissebségpolitikájában. Hiszen éppen azt írtad le, ami a programunkban is szerepel.

Ami a melegeket illeti: Melegek mindig is voltak és lesznek is. Mivel ezt megszűntetni nem tudjuk, az állam által elismert együttélés lehetősége felé hajlandóak lennénk nyitni, ha nem nyomulnának a szélsőbalos eszméjükkel ennyire. Mivel szerintünk a házassághoz templomi esküvő kell (bigott konzervatív vagyok, igen, tudom), így ezt házasságnak nevezni nem lehet. Az örökbefogadás sem egyszerű kérdés, ha akarod, privátban kifejtem.

"(...) szavazói NAGY RÉSZE, fajgyűlölő, homofób begyöpösödött ősmagyar (...)" Ha ez azt jelenti, hogy védjük a magyar és az európai keresztény kultúrát és civilizációt, akkor büszkén vállalom, hogy így van. Ha nem így értetted, akkor azt kell mondjam, tévedsz.

"(...) attól, hogy attól, hogy valaki baloldali, nem magyargyülölő (...)" Természetesen nem következik a baloldaliságból a magyargyűlölet. Ennek ellenére mégis azt tapasztalom, hogy a baloldali-liberális honfitársaim EGY RÉSZE egyfajta nemzeti öngyűlöletet gyakorol. Ez pedig, ha belegondolunk, magyargyűlölet. Azt hadd ne írjam le, hogy ez a nemzetre nézve káros.

"(...) utálják a jobboldali magyarok a baloldali magyarokat (...)"

Nem tudok a teljes nemzeti-radikális szavazótábor nevében nyilatkozni. Idézném viszont a Mi Hazánk Mozgalom mottóját: "Minden magyar felelős minden magyarért." Dr. Popély Gyula, a Mi Hazánk köztársasági elnök-jelöltje ezt úgy értelmezte nemrég, hogy MI, mi hazánkosok felelősek vagyunk nem csak a többi jobboldali magyarért, hanem a baloldaliakért is. Annak ellenére, hogy nem értünk velük egyet. Ha a politikában mindenki a Mi Hazánk szellemi holdudvarának elveit követné, egy csepp gyűlölet nem lenne az országban. És ezt most igazán őszintén mondom!

Remélem ez most eloszlatta a kételyeid egy részét a pártunkról.

2021. okt. 25. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/72 A kérdező kommentje:

De miért? Miért kell ilyen radikálisan védeni a magyarságot? Bevándorlást részét teljesen megértem, de a cigányság ellen való erőszakos fellépéseket egyáltalán nem. Mi ez a név hogy Mi Hazánk? Mi Hazánk? Tehát a miénké, nem a magyaroké.

Náci fajelmélet volt majdnem ugyanez, könyörgöm.

És mi az már, hogy kommentelek MH posztok alá youtubeon és elkezdenek engem cigányozni, aztán közben helyesen írni nem tudnak, mert a profilképükön egy sörhasú tokás fekete pólós elhanyagolt pasi van. Nem a kinézetét akarom fikázni, de először a saját háza körül sepregessen, és ne más bőrszínét tegye origóba. (Amúgy az a vicc hogy nem is én voltam kint Youtube profilképen, én magyar vagyok)


Legfontosabb pont pedig: Én tényleg nem tudom, de a fáklyás prideon kívül tettek valamit annak érdekében, hogy a bűnöző cigányokat TÖRVÉNYILEG elszámoltassák? Tettek annak érdekében valamit, hogy a cigányságot felzárkóztatássák? Tettek valamit a homofóbia ellen? Tettek valamit az iskolai bántalmazások ellen? Tettek valamit a magyar bérek felzárkóztatások érdekében? Tettek valamit a magyar egészségügy érdekében?

Ezek azok amelyek Magyarországnak segítségre van szüksége, és nem a náci begyöpösödött gondolatmenetekre.


A fidesz azért tett valamit az országért, az ellenzék programjaik közt ezek segítségére szolgál, Mi Hazánk pedig "NEM LESZÜNK CIGÁNYORSZÁG", közben a tanárok alig jönnek ki a fizetésükből!!!!



ATTÓL MERT VALAKI KIMEGY KÜLFÖLDRE DOLGOZNI JOBB FIZETÉSÉRT NEM HAZAÁRULÓ, DE AKI MAGYARELLENES PROGRAMOKBÓL ÉPÍTI FEL A PÁRTJÁT, AZ VISZONT IGEN!

2021. okt. 30. 10:55
 66/72 anonim ***** válasza:
91%

"Mi ez a név hogy Mi Hazánk? Mi Hazánk? Tehát a miénké, nem a magyaroké."

De igen, a magyaroké, pont erre vonatkozik a "mi". Egyébként olyan szó nincs, hogy miénké.


"És mi az már, hogy kommentelek MH posztok alá youtubeon és elkezdenek engem cigányozni, aztán közben helyesen írni nem tudnak, mert a profilképükön egy sörhasú tokás fekete pólós elhanyagolt pasi van."

Mondod úgy, hogy a mondataid fele nyelvtanilag helytelen. Amúgy a profilképük miatt nem tudnak helyesen írni? Nem értem az összefüggést :D


"Én tényleg nem tudom, de a fáklyás prideon kívül tettek valamit annak érdekében, hogy a bűnöző cigányokat TÖRVÉNYILEG elszámoltassák?"

Arra hasznos volt, hogy a cigányok félni kezdjenek, és pár hétre visszafogják magukat, ami az emberek terrorizálását illeti. A többi párt még ennyit sem tett a cigánybűnözés ellen, pedig kormánypártként jóval több lehetőségük lett volna.


"Tettek valamit a homofóbia ellen?"

Nem, mivel homofóbia nincs Magyarországon, de ha lenne, akkor sem tartozna a legfontosabb problémák közé.


"Tettek valamit az iskolai bántalmazások ellen?"

Igen: pártolják az iskolai szegregációt, és a felvonulások egy része emiatt is volt. A többi párt tett valamit az iskolai bántalmazások ellen?


"Tettek valamit a magyar bérek felzárkóztatások érdekében?"

Ha a magyar bérek felzárkóztatására gondolsz (mert ahogy írtad, úgy nincs értelme), akkor igen. Amikor a Jobbik még magyar párt volt, és a Mi Hazánk legtöbb tagja is benne volt, a programjuk része volt a bérunió.


"Tettek valamit a magyar egészségügy érdekében?"

Igen, pl. követelik, hogy ne tegyék kötelezővé a covid-oltást az egészségügyi dolgozók körében (sem).

2021. okt. 30. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/72 A kérdező kommentje:

Mi Hazánk. Rendben, de miért is? Ez nem lehet egy ide született olasz származású magyar állampolgár otthona? Nagy nyelvtanár, mienké szó létezik, több magyar is használja, értem a nagy turul turk magyarok nem, és valóban a miénk egy helyesebb forma, de én így írok, ha nem teszik, nem kell olvasni. :)

(Amúgy írnék sokkal csúnyábbat is, de megadtad a tiszteletet, így én is megpróbálom adni neked.)


Nyelvtanilag helytelen? Helyesen írok, szóval ezzel mellé lőttél. Attól, hogy egy pár mondatom megfogalmazása bonyolultabb, azért kár belém kötni, hiszen én nem vagyok MH-s nagy magyar, véthetek! Profilkép úgy jött, hogy egy 120kilós zsírdísznó minek is teszi szóvá másik külsejét, pl azért mert sötét a bőre?

Figyelem! Biológia óra következik! Tudom MH-sok, ez a tárgy nem a kedvencetek, mint, ahogy nekem sem, de nem árt tisztába lenni par fogalommal.

Több pigmentsejt, sötétebb bőr. Valaki ha lebarnul a napon például, felszaporodnak a pigmentsejtek a hámban, ettől nem lesz valaki cigány.

Valamint a bőrszín nem egyenlő az ember lelkével, ezek pigmentsejtek, amelyek genetika, vagy az általam említett időleges állapot.



Igen tett, iskolaőrség(Fidesz).


Az a Jobbik, nem a MH. :)


Nem a kötelező oltás volt a kérdés. Az oltás melleti kamuhírek terjesztése eléggé veszélyes. A kötelező oltás valóban szégyellni való dolog a Fidesztől, és ebben egyet tudok érteni a MH tagokkal.


Annak érdekében, hogy egy néni ne várjon hónapokat arra, hogy lássa egy orvos, hanem arra, hogy több orvosunk legyen, és csökkentsük a várólisták hosszúságát. A kórházak állapota rémisztő, ennek érdekében is kellene program.


Magyarországon valóban nincs homofóbia(Fidesz részéről van). A magyarok 74℅-a elfogadja a melegeket, és 54℅-a támogatja a házasságukat. Most figyelj, én elfogadom őket, és én is támogatom a házasságukat, de az erőszakos LMBTQ propagandát én sem.

Magyar nép nem homofób, ugyanis mi, átlag magyarok elfogadjuk egymást, és ez az igazi hazaszeretet.

2021. okt. 30. 20:25
 68/72 anonim ***** válasza:

Nézd kérdező, minden pártnál vannak hülyék, ezt elismerem. Nem vagyunk abban a helyzetben, hogy a szavazóinkat megválogassuk. Sok olyan szavazónk van, akiket ha ismernék, nem vállalnék velük közösséget, mert nem lehet.

Megválogatni a tagságunkat tudjuk. Jómagam bár minőség-, és nem mennyiségelvű vagyok, muszáj volt kompromisszumot kötnünk. A létszámot növelni kell, ezért felveszünk lelkes, de eszmeileg kevésbé vállalható tagokat is. De tisztségeket nem nekik adunk, választáson nem őket indítjuk.

Igen, van pár ember a pártban, akiktől az agyam eldobom néha. Az ifjúsági szervezetben (már) nincs ilyen, ott meg vannak válogatva a tagok, jobban, mint a pártban.

A bőrszínes problémád innentől értelmetlen. Bár jómagam egyfajta egészséges rasszizmust tanúsítok, elsősorban nem bőrszín és genetika alapján ítélek meg valakit. Erre még mondásom is van: "A tiszta vér ugyan előny, de a tiszta lélek elvárás!"

2021. okt. 30. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/72 A kérdező kommentje:

Ebben igazad lehet. De mondjuk tegyük félre a sok rasszista sértő kijelentéseket, és koncentráljunk a szavazókra. Ha mondjuk nem úgy cselekednétek, ahogy a szavazóitok elvárják, ezáltal ők csalódottak lesznek, és átpártolnak, ilyenkor nem tudom mit cselekedne az MHM, de sok párt a saját szavazóbázisukat próbálja megtartani. Jó, nyilván nem minden MHM szavazó "náci", de én eddig négyet-ötöt találtam aki normálisan tud beszélni, és nem akarja kiírtani a fél cigányságot. Nagyon soknál eléggé bicskanyitogató a stílus, és ökörséget mond (bevallom, fidesznél, ellenzéknél is van ilyen), ami idegesítő tud lenni.

Cigánybűnözéssel igenis kezdeni kell valamit, és nem segélyezni kell őket (ezért is szaporodnak ennyire), de nem lehet megbélyegezni az embereket mert cigány / nem cigány. Én úgy gondolom, hogy mindig az lenne a legegészségesebb módszer, ha a cigány gyerekeket próbáljuk beilleszteni őket a társadalomba, hogy ők is egy egészséges normális életet élhessenek, egy jó állással. A fáklyás felvonulás számomra provokáció, mint egy nagyon undorító amerikai melegfelvonulás, és ez inkább az ellentétét fogja előbb utóbb kiváltani.


Rasszizmus szerintem egyáltalán nem egészséges, hiszen senki sem tehet arról például, hogy ukránnak született, és azok a magyarok sem, akik rettegésben élnek Borsód megyében mert olyan magas cigánybűnözés, és azok a cigányok sem, akiket megbélyegeznek pedig rendesen beilleszkedtek a társadalomban. Az idézet viszont tetszik.


Oltásellenes kampánnyal nem, de az oltásokból származó diszkrimináció tiltakozással egyet tudok érteni teljesen. Mindenkinek döntési joga van.

2021. okt. 30. 23:06
 70/72 anonim ***** válasza:

Nincs oltásellenes kampány. Ha csak nem azt nevezed így, hogy nem szeretnénk gyerekeket oltani. Oltásterror elleni kampány van. Nem vagyok oltásellenes. Ettől függetlenül azt az álláspontomat fenntartom, hogy ezek az oltások nem érnek semmit. Márpedig ha igazam van, és tényleg nem érnek semmit, akkor nem szabad őket erőltetni semmilyen módon, mert minek?

A cigánybűnözés témát pedig engedelmeddel lezártnak tekintem. MI ketten nagyjából egyetértünk benne...

47, 64, 68-as válaszoló voltam.

2021. okt. 30. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!