Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményed a Mi Hazánk...

Mi a véleményed a Mi Hazánk pártrról?

Figyelt kérdés

Én azt látom, hogy itt az oldalon nagyon tisztelt pártrról van szó.


Én utálom a Mi Hazánkot, és benne lévő politikusokat. Embernek nem tartom őket. Toroczkai Laci olyan rágalomhalmazt mondott MZP-re, hogy már fájt.

Én már előtte utáltam a Mi Hazánkot. Kicsit ismertetném a párttal, ha valaki nincs képben. Sokan tagadják, hogy ők náci párt lenne, ebben lehet igazuk van, hiszen neonáci párt, de ha szebben fogalmaznánk, egy rasszista, homofób párt.

Talán az egyik legelső megmozdulások, amit megismertem, az volt, mikor 2020-ban a koronavírus járvány első hullámának a végén, amikor tiltott volt a gyülekezet, ők több ezer skinheaddel felvonultak a Deák téren a cigányokra olyanokat ordibáltak, hogy aki szerint az normális, az igen beteg. Egy ciganygyerek késelt, egy ilyen felvonulással azzal a cigányokgyerek szintje ALÁ süllyedtek, de mindegy.

A második a Dúró Dóra könyvdarálása, a melegek aberáltnak nevezesével. Vicces, hogy az aberáltoz le másokat, akinek alig van agya a gondolkodáshoz.

Harmadik a Trianoni határok visszaszerzése, a NATOból való kilépés EUból való kilépés. Ez egyértelmű, hogy ez csak sima ígérgetés, de az utóbbi kettő talán nem. Magyar lakosság vagy 70℅ EU párti, ergó egyáltalán nem tekintik figyelembe a magyarokat, de ők a nagy magyar párt. A NATOból való kilépés igen veszélyes lenne, főleg ha mégis Trianonozik az MH (ám fáj hogy valaki mennyire nincs képben. Már párizsi békeszerződés van érvényben, nem a Trianoni) és az katonai segítség nélkül nem fog menni.

Negyedik az most a jelenben van. Felnéztem a Mi Hazánk YouTube csatornájára. "Nem leszünk cigányország" "Nem engedjük, hogy az aberáltak befolyásolják a gyerekeinket" "Oltatlanok diszkriminációja" (ezzel egyetértek, de vicces nem, hogy ők beszélnek erről, de közben a cigányokkal, melegekkel is ezt csinálnák sokkal durvább módon), "Fáklyás felvonulás a cigányok ellen Olaszikán", " Fáklyás felvonulás XY-on helyen", "Le a kezet a gyerekeinkről" (ez az idézet eléggé gyanús hogy máshol is láttam ugyanilyen formában... ) stb stb.

Kommenjeimet YT-n ha őkrá írok kritikát csúnya szó nélkül, törlik. Egyszer fenthagyták, akkor ott konkrétan lecigányoztak a Mi Hazánkos szavazók, és azt mondták, hogy jogosan félek, hiszen minden cigány megkapja a jussát, de jól elvagyok a fehér bőrömmel.. :D


Ja és mindig a Fidesszel együtt "szavaz", furi nem?



2021. okt. 16. 00:33
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/72 A kérdező kommentje:

Gyerekek oltása valóban szégyenletes, hiszen gyerekek, erre nem térnék ki miért. Őket ezáltal megbélyegezni még szégyenletesebb.


Az oltáselleneséget úgy értem, mikor Duró Dóra a Parlamentben olyan dolgokról számolt be az oltással kapcsolatban, és azokat helyezte be középpontba, ami szerintem nem erkölcsös. Az oltás tényleg életet ment, és ne rémisszük el az embereket az oltás felvétellel kapcsán, főleg az idősebb korosztályt vagy a krónikus betegeket.

2021. okt. 30. 23:25
 72/72 anonim ***** válasza:
91%
Mi a baj azzal, ha közlik az emberekkel a vakcinák veszélyeit?
2021. okt. 31. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!