Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az ellenzékiek mit értenek...

Az ellenzékiek mit értenek korlátozott szólásszabadságon?

Figyelt kérdés

értem, hogy egy rakat tvt, újságot, rádiót, social media oldalt üzemeltet a fidesz, hogy terjesszék a saját világnézetüket, de ettől függetlenül ugyanúgy aki ellenzéki híreket keres, az talál. hvg, 444, telex, partizán, atv stb. sőt még az indexen is folytatódtak a kormány gyalázó cikkek, pedig aztán egy éve tényleg a világvége volt szanaszét kürtölve, hogy jobbos lett az index.


Oroszországban talán tényleg rosszul járnak az ellenzéki újságírók, de itthon senki nem ül koholt vádak alapján börtönbe, se "független újságírás" se tüntetés miatt. Akkor mire fel a diktatúrázás? A diktatúra arról ismerszik meg, hogy erőszakot alkalmaz, itthon én ezt nem látom.


2021. okt. 16. 02:44
1 2 3 4 5 6
 21/56 anonim ***** válasza:
100%

És az M1 híradóban is agrárbeszélgetések vannak?

Az nem gyakorol rád hatást, hogy a kormányt kizárólag pozitív színben, az ellenzéket kizárólag negatív színben mutatják be? Hogy a közéleti, nem agrár műsoraikba nem hívnak meg ellenzéki politikust? (A Mi Hazánk nem számít, az gyakorlatilag a Fidesz radikális ága.)

Mered kijelenteni, hogy ha 10-12 éven át az egyik oldalról csak jót hallani, a másikról csak rosszat, az nem befolyásol semmit?

2021. okt. 17. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/56 anonim ***** válasza:
11%
#21 Gondolom az téged egyáltalán nem zavart amikor előtte 12 évig a jobboldal volt kizárolag negatív színben feltüntetve. Még az olyan "szórakoztató" műsorok is erről lettek hírhedtek mint a Heti hetes...
2021. okt. 17. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/56 anonim ***** válasza:
86%
A Heti Hetes például egy kereskedelmi televízióban ment, amely nem az én adómból tartja fenn magát. Tetszik érteni?
2021. okt. 17. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/56 anonim ***** válasza:
76%
Előtte az M1-ben, a Napkeltében pl. rendszeresen voltak Fideszes politikusok. Látsz-e azóta ilyen téren valamilyen változást? Ha igen, de figyelmen kívül hagyod, akkor te vagy az érv, hogy miért szekta a Fidesz. Ha nem látsz, akkor te vagy az érv, miért ostobák a Fideszesek.
2021. okt. 17. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/56 anonim ***** válasza:
55%

21

Az M1 híradó általában egy rövidebb blokkban is leadja pl az agrárinterjú lényegét amiről írtam. Viszont egy HVG vagy egy 444 sosem. Miért van ez? Sőt, migrációs szakértők interjúit sem adják le. De azt sem, ami azt tárgyalja, hogy Brüsszel milyen balfék módon kezeli pl az integrációs kérdéseket. Ez miért van?

Mondjuk ha pl 12 éve csak az ellenzéki médiumoktól informálódom, akkor nem vagyok befolyásolva? De igen. Akkor min vagy fennakadva?

2021. okt. 17. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/56 molnarmarcell21 ***** válasza:
100%
25-ösnek nehezére esik megérteni az állami és a magántulajdon közti különbséget, persze 10 év NER után ez valahol érthető :)
2021. okt. 17. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/56 anonim ***** válasza:
13%
és a fideszesek szerinted megszólalhatnak az ellenzéki tv-ben? egyeébként többször volt hogy kormánypárti tévékbe elhívtak ellenzéki politikusokat pl. jakab pétert de nem válaszolt a riporternek meg elkezdte mondani a követeléseit és azt mondta hazudnak . ezért nem hívják meg őket
2021. okt. 17. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/56 anonim ***** válasza:
71%

26

Ne tereld el amiket leírtam. Ha kínos számodra, akkor fogd be a szád.

2021. okt. 17. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/56 anonim ***** válasza:
100%

"és a fideszesek szerinted megszólalhatnak az ellenzéki tv-ben? egyeébként többször volt hogy kormánypárti tévékbe elhívtak ellenzéki politikusokat pl. jakab pétert de nem válaszolt a riporternek meg elkezdte mondani a követeléseit és azt mondta hazudnak . ezért nem hívják meg őket"

Nem mennek el. A Partizánba 1-2 maximum.

Viktor császár pedig egyenesen retteg a valódi kérdésektől.

2021. okt. 17. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/56 anonim ***** válasza:
61%

#29-es sztem pedig gyurcsány császár retteg egyenesen a valódi kérdésektől :)


Nem mennek el. A Partizánba 1-2 maximum.


aha mert te biztos olyan jól tudod. max bekamuzzák h meghívták


egy elvakult ellenzéki birka vagy

2021. okt. 17. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!