Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az ellenzékiek mit értenek...

Az ellenzékiek mit értenek korlátozott szólásszabadságon?

Figyelt kérdés

értem, hogy egy rakat tvt, újságot, rádiót, social media oldalt üzemeltet a fidesz, hogy terjesszék a saját világnézetüket, de ettől függetlenül ugyanúgy aki ellenzéki híreket keres, az talál. hvg, 444, telex, partizán, atv stb. sőt még az indexen is folytatódtak a kormány gyalázó cikkek, pedig aztán egy éve tényleg a világvége volt szanaszét kürtölve, hogy jobbos lett az index.


Oroszországban talán tényleg rosszul járnak az ellenzéki újságírók, de itthon senki nem ül koholt vádak alapján börtönbe, se "független újságírás" se tüntetés miatt. Akkor mire fel a diktatúrázás? A diktatúra arról ismerszik meg, hogy erőszakot alkalmaz, itthon én ezt nem látom.


2021. okt. 16. 02:44
1 2 3 4 5 6
 31/56 anonim ***** válasza:
81%
Nem hallottam olyasmit, hogy kormánypárti politikus cáfolta volna, hogy hívták. Gyurcsány idejében pl. volt miniszterelnök jelölti vita. De hát Vikike becsokizna ilyesmitől.
2021. okt. 17. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/56 anonim ***** válasza:
18%

sztem inkább menj az iskolába tanulni #31-es jó lenne mindenkinek.

hát gyurcsányka becsokizna ilyesmitől.

2021. okt. 17. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/56 molnarmarcell21 ***** válasza:
100%

ma 18:58


Nem terelek, te nem vagy képes felfogni, hogy a közmédiának kötelessége lenne kiegyensúlyozottan tájékoztatni, míg magáncégeknek kötetlenebb a helyzetük és nem kötelező sem a Hír TV-nek, sem az RTL-nek foglalkoznia olyan témákkal, ami nem érdekli őket.


Tehát nem a 444-et és a 888-at kell számonkérni elfogulat(lan)ságról, hanem a kizárólag a közmédiát. Az előbbieket max. azért lehet ekézni, hogy miért hazudnak, ha hazudnak, illetve hogy miért jut nekik számolatlanul közpénz.

2021. okt. 17. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/56 anonim ***** válasza:
53%
Ez nagyon érett volt. Látom neked még tart az a suli :)
2021. okt. 17. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/56 anonim ***** válasza:
0%

33


Tudsz mutatni egyetlen olyan európai országot, ahol a közmédia nem a kormányzó erőnek nyal? Ez még Németországban is megoldhatatlan feladat. Pedig ott aztán dübörög a cenzúra is.

2021. okt. 17. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/56 molnarmarcell21 ***** válasza:
86%
Nem tudok, én csak magyar híradókat nézek. Fura módon 2010 előtt mérföldekkel kiegyensúlyozottabban ment a dolog, szóval talán nincs igazad.
2021. okt. 17. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/56 anonim ***** válasza:
36%

36


Ne hazudj.

Amikor ment a vita bőven 2010 előtt, hogy a Turul fasiszta jelkép-e, behívtak egy történészt a studióba a köztévén. A műsorvezető legelső kérdése:

-Ön rasszista és kirekesztő?

Majd miután szépen elmagyarázta a történész, hogy miért nettó hülyeség a Turulon rugózni, meg mindenkit lenácizni, a műsorvezető egy gúnyos vigyorral zárta a "beszélgetést", és hozzátette:

-Ez egyszerűen elképesztő - közben a fejét rázta


Utána jött a "Kereszttűz" című műsor, ahol 3 kormánypárti oltott le egy darab ellenzéki képviselőt.


Ennyit arról a hazudozásról, hogy mennyire volt kiegyensúlyozott a közmédia 2010 előtt.

2021. okt. 17. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/56 anonim ***** válasza:
100%
#36 Neked valószínűleg azért tűnt kiegyensúlyozottnak mert baloldali vagy. Én konzervatívként egyáltalán nem éreztem annak. Vaskos balodali túlsúly volt benne...
2021. okt. 17. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/56 A kérdező kommentje:
6: gáznak érzem, de ez alapján még nem kiáltok diktatúrát.
2021. okt. 17. 21:17
 40/56 molnarmarcell21 ***** válasza:
100%

hasonlítsatok össze két híradót kedves konzervatívok, aztán döntsétek el magatok, melyik korrektebb :)


2008: https://www.youtube.com/watch?v=dlEg9Y6ZDoQ

2018: https://www.youtube.com/watch?v=rwJoU2rqb3w

2021. okt. 17. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!