Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az ellenzékiek mit értenek...

Az ellenzékiek mit értenek korlátozott szólásszabadságon?

Figyelt kérdés

értem, hogy egy rakat tvt, újságot, rádiót, social media oldalt üzemeltet a fidesz, hogy terjesszék a saját világnézetüket, de ettől függetlenül ugyanúgy aki ellenzéki híreket keres, az talál. hvg, 444, telex, partizán, atv stb. sőt még az indexen is folytatódtak a kormány gyalázó cikkek, pedig aztán egy éve tényleg a világvége volt szanaszét kürtölve, hogy jobbos lett az index.


Oroszországban talán tényleg rosszul járnak az ellenzéki újságírók, de itthon senki nem ül koholt vádak alapján börtönbe, se "független újságírás" se tüntetés miatt. Akkor mire fel a diktatúrázás? A diktatúra arról ismerszik meg, hogy erőszakot alkalmaz, itthon én ezt nem látom.


2021. okt. 16. 02:44
1 2 3 4 5 6
 41/56 anonim ***** válasza:
0%

40


Ömmm...akkor most Gyurcsány is egy diktátor, és Putyin nagy barátja, kedves mélyen független demokraták?

2021. okt. 18. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/56 molnarmarcell21 ***** válasza:
100%
Megragadtad a lényeget, gratulálok, rendkívül releváns volt a hozzászólásod.
2021. okt. 18. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/56 anonim ***** válasza:
57%
idióták kérdésre válasz szólásszabadság van az ellenzéki gyurcsány fanatikusok pedig hülyék
2021. okt. 18. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/56 anonim ***** válasza:
35%

42

Ti mondtátok, hogy aki diktátorokkal üzletel, az is diktátor. Erre belinkelsz egy videót amin Ferencetek Putyinnal üzletel. Erre mondják, hogy tátott száj a faxxerdőben.

2021. okt. 18. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/56 molnarmarcell21 ***** válasza:
100%

Szerintem rossz kérdésre válaszoltál :) Itt a sajtószabadságról volt szó, én pedig a közmédia jelenlegi állapotát illusztrálván belinkeltem egy 2010 előtti és utáni híradót, hogy össze lehessen hasonlítani, mikor volt kiegyensúlyozottabb.


Ennek semmi köze ahhoz, hogy ki mit csinált Putyinnal.

2021. okt. 18. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/56 anonim ***** válasza:
33%

45

Tehát az a bajod a közmédiával, hogy leközlik ha az ellenzék balfék, és azt is amikor Brüsszel is balfék, valamint amikor a kettő együtt balfék. A kiegyensúlyozás valahol itt kezdődik.

2021. okt. 18. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/56 molnarmarcell21 ***** válasza:
83%

Nem, a kiegyensúlyozottság ott kezdődik, hogy:

1) igyekeznek valós információkat a maguk sokrétűségében közölni

2) nem minősítgetik a balfékséget

3) minden balfékségről beszámolnak

2021. okt. 19. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/56 A kérdező kommentje:
egy picikét próbáljunk meg csipettel elvontabban beszélni erről
2021. okt. 19. 02:48
 49/56 molnarmarcell21 ***** válasza:
megtörtént, ld. 6-os válaszomat :)
2021. okt. 19. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/56 anonim ***** válasza:
34%

47

Pl egy migrációt vagy Brüsszel agyatlanságait hogyan lehet sokrétűen előadni? Az ellenzéki média is pl rendszeresen minősítget. Na meg ha mindenről beszámolnak, akkor az nektek agymosás, meg félelemben tartás.

Ez a tipikus van sapka/nincs sapka eset.

Emlegessem fel, hogy mennyi mindent nem adnak le az ún. kiegyensúlyozott és haladó portálok?

2021. okt. 20. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!